ALT DE LA IMAGEN

Tren

Trenler Boyama

Tren

Tren

Tren boyama

Hoşuna gitti mi? Sadece tıklayın!
Gönder!
Oylamak!
Pin It!
Delicious
Açıklama:

Biz çizimde gördüğünüz tren biz şehir istasyonları günümüzde bulabilirsiniz trenler modern bir modeldir. Bunu arkadaşlarınızla ya da ailenizle olup olmadığını, bazen bir tren basmış olmalı. Size en gibi bu lokomotif renk için uygun renkleri seçmek için de, bu sadece gördüm olanlar gibi, bu nedenle çok kolay olmalıdır. Gördüğünüz gibi, elektrik için bugün hareket sayesinde trenler, ve bu nedenle bu çizim gördüğünüz kalan olanlar çeker ilk vagon olan motor, kadar elektrik taşıyan yüksek gerilim kabloları. Eğer trenler gibi, burada onları çeşitli tren ve lokomotif boyama çok çeşitli boyama eğlenmek için hangi ile var.

kez Boyalı:

Bu boyama çevrimiçi 12637 kez boyanmıştır. Sıralama 0 bir En İyi Boyama.

değerlendirme

Biz ressamlar her boyama hakkında ne düşündüklerini bilmek mi. Bu boyama diğer kullanıcıların bir derece vardır 5.

Bu resimi oylayın

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Değerlendirme kullanıcıdan 36 görüşlerine göre

BOYAMAK
Boyalı 12637 kez
BEYAZ RESİM İNDİR
Tren
Tren boyaması Sayfa

Boyama tren Bizim toplama bu olanlar gibi bir tren kaçırmayın olabilir ülkemizin demiryolu boyunca bugün sürücü. Burada gördüğünüz bu tren bildiğimiz modern model tren biridir. Ayrıca yol trenler var olduğunu biliyor muydunuz? Bunlar genellikle kargo büyük miktarda taşımak için kullanılan çok uzun bir araç oluşturan, tek bir kamyon bağladım birkaç römork başka bir şey değildir. Yük trenleri büyük nesneler veya belirli bir ürün büyük miktarda taşımak için, sadece bunun için kullanılan olanlardır. Demiryolları bazı istisnalar dışında keskin eğriler eksikliği ve lokomotifler kamyonlar daha yüksek hızlarda ulaşabilir beri Ayrıca, ray üzerinde taşıma, hızlıdır. Ancak demiryollarının uzun süreli kullanımı başka biri insanların ulaşım bulunmaktadır. Milyonlarca insan ve milyonlarca işe veya iş amaçlı gitmek ve aynı zamanda tatile gitmek veya bir seyahate gitmek günlük olarak tren yolculuğu. Yolcular iç kadar hareket yok çünkü tren otobüs daha rahat, ve elektrik, çünkü, aynı zamanda çevre için ulaşım saygılı bir araçtır.

Diyelim boya Tren boyama Trenler boyama sever misiniz? Bu, renk ya da bir şey indirmek veya yüklemek zorunda kalmadan tarayıcınızdan çevrimiçi boya için Tren bir resmi vardır kesinlikle güvendedir. Buradan Trenler ücretsiz Tren boyama boyayabilirsiniz. Bu Tren boyama gibi evde el sanatları ve faaliyetler, gibi tüm çocuk Türk içinde ve Trenler ile ilgilidir. Tren Bizim çizim alıyorsanız ve sizin arkadaşlarınız ve sosyal ağlar kişileri ile paylaşabilirsiniz Trenler bir boya için en iyi çizim ve resim biridir. Sen Tren ve siyah beyaz çizim deneyin ve sonra renk bu renkli işaretleri veya yağlı kağıt ile, bu konuda bilgi ve yorum olarak paylaşmak, arkadaşlarınıza göstermek için davet yazdırabilirsiniz. Bu eğlenirken onları motor becerileri ve koordinasyonu geliştirmeye yardımcı olur çocuklar için eğlenceli ve eğitici aktivite vardır.

GERI

Trenler en boyanmış sayfalar

Thomas the Tank Engine
5
10 üzerinden 5 - 158 oy
Boyalı
15671
kez

Güzel Thomas bir demiryolu motoru başrollerini Thomas ve arkadaşları hakkında bir İngiliz dizi Tank Engine boyama,. 1984 yılında bu çizgi dizi yıldız demiryolu Serisi kitapları dayanmaktadır. Sizin gibi renkleri ile renk bu güzel lokomotif tren. İsterseniz, blanck ve renk boya kalemi ile resimde Thomas yazdırın.

Yeraltı
7
10 üzerinden 7 - 90 oy
Boyalı
15197
kez

Bazı büyük şehirlerde biz bu boyama gördüğünüz gibi metro istasyonları bulabilirsiniz. Mutlaka zaten bazı biliyorum. Metro da dışarı çıkıp bir yeraltı tren ve büyük bir şehrin tüm farklı bölgeleri bağlamak için etrafında gider. İnsanların özellikle işe gitmek ve bloke yolların tüm geçmesi ...

Marşandiz
6
10 üzerinden 6 - 39 oy
Boyalı
13457
kez

Bu boyama biz bir dağ geçidi ve bir coğrafi noktadan diğerine bazı eşya taşımacılığı için bir dağın uçurumun kıyısında bir uzun yük treni bazı demiryolu görebilirsiniz. Bir tren, bu değişecek olduğunu istasyonu ve soğuk gibi serin renkler kullanırsanız bu, mavi, yeşil ya da ...