ALT DE LA IMAGEN

Yeraltı

Trenler Boyama

Yeraltı

Yeraltı

Yeraltı boyama

Hoşuna gitti mi? Sadece tıklayın!
Gönder!
Oylamak!
Pin It!
Delicious
Açıklama:

Bazı büyük şehirlerde biz bu boyama gördüğünüz gibi metro istasyonları bulabilirsiniz. Mutlaka zaten bazı biliyorum. Metro da dışarı çıkıp bir yeraltı tren ve büyük bir şehrin tüm farklı bölgeleri bağlamak için etrafında gider. İnsanların özellikle işe gitmek ve bloke yolların tüm geçmesi ve insanların büyük bir kitle katlanmak zorunda değil, bir çok sıvı ve rahat bir şekilde başka bir bölgesinden hareket edememek için en iyi genellikle. Eğer en çok bu lokomotif ve vagonları gibi Eğer herhangi bir Metro metro biliyorsanız, size olduğu gibi, size çizim göstermek için gidiyoruz çizim bu insanlar tanıdık görünüyor böylece onun renklerde o renk olabilir, renk olabilir her gün görüyorum. Bu milyonlarca insan her gün kullandığınız demiryolu ulaşım başka bir türüdür.

kez Boyalı:

Bu boyama çevrimiçi 15981 kez boyanmıştır. Sıralama 0 bir En İyi Boyama.

değerlendirme

Biz ressamlar her boyama hakkında ne düşündüklerini bilmek mi. Bu boyama diğer kullanıcıların bir derece vardır 7.

Bu resimi oylayın

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
7

Değerlendirme kullanıcıdan 92 görüşlerine göre

BOYAMAK
Boyalı 15981 kez
BEYAZ RESİM İNDİR
Yeraltı
Yeraltı boyaması Sayfa

Bir metro metro istasyonu veya durdurma bu çizim artık renk online kullanılabilir. Olguların çoğunda tren demiryolu tüm yeraltı gitmek yana, yüzeyinde trafik karmaşık ve hiçbir görsel etkisi yoktur yeraltı tünelleri bir sistem yeraltı gider çünkü bu demiryolu taşımacılığı da, banliyö tren denir. Bu şekilde, başka bir şey için kullanılamaz olabilir bir boşluk kullanıyorsanız. Tokyo, Londra, New York, Kahire veya Madrid gibi dünyanın en önemli başkentleri, hepsi sadece bu Barselona, Chicago, Meksika şehir ya da kendi banliyö trenleri var Sao Paulo, gibi diğer şehirler gibi, kendi Metro sistemi var. Ulaşım bu araçların temel amacı farklı kentsel bölgeler bağlamak için olsa da, çeşitli şehirlerin kent merkezi yakın kalsa da, diğer kenar mahallelerde ile şehirlerin merkezi bağlamak ikincil çizgiler vardır. İlk Metro Londra\'nın ve nedeniyle boru şeklindeki yapı için aynı zamanda İngilizce terim tüp denir rağmen, büyükşehir demiryolu olarak adlandırılan ve günümüzde Yeraltı denir bu yana adı, kelime büyükşehir geliyor.

Diyelim boya Yeraltı boyama Trenler boyama sever misiniz? Bu, renk ya da bir şey indirmek veya yüklemek zorunda kalmadan tarayıcınızdan çevrimiçi boya için Yeraltı bir resmi vardır kesinlikle güvendedir. Buradan Trenler ücretsiz Yeraltı boyama boyayabilirsiniz. Bu Yeraltı boyama gibi evde el sanatları ve faaliyetler, gibi tüm çocuk Türk içinde ve Trenler ile ilgilidir. Yeraltı Bizim çizim alıyorsanız ve sizin arkadaşlarınız ve sosyal ağlar kişileri ile paylaşabilirsiniz Trenler bir boya için en iyi çizim ve resim biridir. Sen Yeraltı ve siyah beyaz çizim deneyin ve sonra renk bu renkli işaretleri veya yağlı kağıt ile, bu konuda bilgi ve yorum olarak paylaşmak, arkadaşlarınıza göstermek için davet yazdırabilirsiniz. Bu eğlenirken onları motor becerileri ve koordinasyonu geliştirmeye yardımcı olur çocuklar için eğlenceli ve eğitici aktivite vardır.

GERI

Trenler en boyanmış sayfalar

Thomas the Tank Engine
5
10 üzerinden 5 - 158 oy
Boyalı
16235
kez

Güzel Thomas bir demiryolu motoru başrollerini Thomas ve arkadaşları hakkında bir İngiliz dizi Tank Engine boyama,. 1984 yılında bu çizgi dizi yıldız demiryolu Serisi kitapları dayanmaktadır. Sizin gibi renkleri ile renk bu güzel lokomotif tren. İsterseniz, blanck ve renk boya kalemi ile resimde Thomas yazdırın.

Marşandiz
6
10 üzerinden 6 - 39 oy
Boyalı
14523
kez

Bu boyama biz bir dağ geçidi ve bir coğrafi noktadan diğerine bazı eşya taşımacılığı için bir dağın uçurumun kıyısında bir uzun yük treni bazı demiryolu görebilirsiniz. Bir tren, bu değişecek olduğunu istasyonu ve soğuk gibi serin renkler kullanırsanız bu, mavi, yeşil ya da ...

Oyuncak Tren
5
10 üzerinden 5 - 44 oy
Boyalı
13962
kez

Çok sevimli bir oyuncak tren trenlerin bizim boyama sayfaları geliyor. Bir gülümseme ve mutlu bir ifade ile bize aldığı bir çocuk tren, bu güzel lokomotif online renk. Hiç bir oyuncak tren vardı? Onun parçalarını kurmak çok eğlenceli ve gerçek trenler gibi, içinde çevrelerinde çalıştırmak izleyebilirsiniz. Şimdi bir tren lokom ...