ALT DE LA IMAGEN

Bacak

Vücut Bölgelerine Boyama

Bacak

Bacak

Bacak boyama

Hoşuna gitti mi? Sadece tıklayın!
Gönder!
Oylamak!
Pin It!
Delicious
Açıklama:

Diz ile uyluk ile dile ve ayak bileği ile ayağı ile dile alt ekstremite, üçüncü segment bir bacak, boyama insan vücudunun parçaları öğrenin. Argo dilinde, bacaklar tam alt ekstremite için denir. Bacakları gibi, yürüyüş, koşu veya atlama gibi birçok etkinlik, gerçekleştirebilirsiniz. Bu bacak renk ve eğlenirken ana parçaları öğrenmek.

kez Boyalı:

Bu boyama çevrimiçi 11292 kez boyanmıştır. Sıralama 0 bir En İyi Boyama.

değerlendirme

Biz ressamlar her boyama hakkında ne düşündüklerini bilmek mi. Bu boyama diğer kullanıcıların bir derece vardır 6.

Bu resimi oylayın

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Değerlendirme kullanıcıdan 16 görüşlerine göre

BOYAMAK
Boyalı 11292 kez
BEYAZ RESİM İNDİR
Bacak
Bacak boyaması Sayfa

Bu halk dilinde alt ekstremite olarak bilinmesine rağmen bacak boyama,, gerçeği bacak diz ve ayak bileği eklem arasında bölümdür olmasıdır. Dans gibi ya da çalışan oynuyorsunuz? Bacaklar sayesinde birçok eğlenceli aktiviteler gerçekleştirebilirsiniz. Bir bacak bu yazdırılabilir çizim boyama bacak parçaları öğrenin.

Diyelim boya Bacak boyama Vücut Bölgelerine boyama sever misiniz? Bu, renk ya da bir şey indirmek veya yüklemek zorunda kalmadan tarayıcınızdan çevrimiçi boya için Bacak bir resmi vardır kesinlikle güvendedir. Buradan Vücut Bölgelerine ücretsiz Bacak boyama boyayabilirsiniz. Bu Bacak boyama gibi evde el sanatları ve faaliyetler, gibi tüm çocuk Türk içinde ve Vücut Bölgelerine ile ilgilidir. Bacak Bizim çizim alıyorsanız ve sizin arkadaşlarınız ve sosyal ağlar kişileri ile paylaşabilirsiniz Vücut Bölgelerine bir boya için en iyi çizim ve resim biridir. Sen Bacak ve siyah beyaz çizim deneyin ve sonra renk bu renkli işaretleri veya yağlı kağıt ile, bu konuda bilgi ve yorum olarak paylaşmak, arkadaşlarınıza göstermek için davet yazdırabilirsiniz. Bu eğlenirken onları motor becerileri ve koordinasyonu geliştirmeye yardımcı olur çocuklar için eğlenceli ve eğitici aktivite vardır.

GERI

Vücut Bölgelerine en boyanmış sayfalar

İnsan vücudu
4
10 üzerinden 4 - 60 oy
Boyalı
13426
kez

Artık insan vücudunun bu boyama renk olabilir, ya da her okla için vücudun farklı bölümlerini yazıcı, rengini dışarı baskı ve yazmak için bu çizim kullanabilirsiniz. İnsan vücut parçaları Öğrenme eğlenceli olabilir! Sen kaslar, kemikler, sindirim sistemi organ ve solunum sisteminin olanları işaret edebilir.

El
5
10 üzerinden 5 - 27 oy
Boyalı
12179
kez

Bu boyama ile bir elin parçaları öğreneceksiniz. Sen el geniş açık bir avuç var, görmek ve beş parmak bırakarak. Başparmak, diğer dört parmak (parmağı, orta, yüzük ve küçük parmağı) daha farklı bir yönde olduğunu ve böylece biz nesneleri almak ve araçlarının her türlü kullanabilirsiniz bize hizmet verme ...

Kulak
5
10 üzerinden 5 - 17 oy
Boyalı
11156
kez

Artık bir kulak şekli, baş kısmının her iki görülebilir işitme sisteminin bir parçası öğrenebilir. Bir kulak kepçesi ayrıca veya atrium olarak adlandırılan ve her kişi tamamen farklı şekiller ve kulakları kıvrımlar var olabilir. Bu boyama, bir kulağın yazdırmak için ile insan vücudunun p ...