ALT DE LA IMAGEN

Başı

Vücut Bölgelerine Boyama

Başı

Başı

Başı boyama

Hoşuna gitti mi? Sadece tıklayın!
Gönder!
Oylamak!
Pin It!
Delicious
Açıklama:

Bu kafa renk ve farklı parçaları ve bunun parçası olan unsurları keşfetmek. Insan bu boyama ile gözler, kulaklar, burun veya ağız nerede olduğunu göreceksiniz baş. Eğer koku, işitme, görme ve tat duyuları nerede söylemek yapabiliyor musunuz? Eğer insan kafasının kısımlarını öğrenirken eğlenin.

kez Boyalı:

Bu boyama çevrimiçi 10177 kez boyanmıştır. Sıralama 0 bir En İyi Boyama.

değerlendirme

Biz ressamlar her boyama hakkında ne düşündüklerini bilmek mi. Bu boyama diğer kullanıcıların bir derece vardır 5.

Bu resimi oylayın

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Değerlendirme kullanıcıdan 17 görüşlerine göre

BOYAMAK
Boyalı 10177 kez
BEYAZ RESİM İNDİR
Başı
Başı boyaması Sayfa

Insan kafası çizim boyama, çizim baskı ve çocukların tat duygusu ile duyma duygusu ile, ağız kulaklarını renk ve görme duygusu ile gözleri öğrenebilirsiniz kafasının parçaları öğrenmek, ya da koku duygusu ile burun. İnsan vücudunun bir boyama oynarken öğrenmek için.

Diyelim boya Başı boyama Vücut Bölgelerine boyama sever misiniz? Bu, renk ya da bir şey indirmek veya yüklemek zorunda kalmadan tarayıcınızdan çevrimiçi boya için Başı bir resmi vardır kesinlikle güvendedir. Buradan Vücut Bölgelerine ücretsiz Başı boyama boyayabilirsiniz. Bu Başı boyama gibi evde el sanatları ve faaliyetler, gibi tüm çocuk Türk içinde ve Vücut Bölgelerine ile ilgilidir. Başı Bizim çizim alıyorsanız ve sizin arkadaşlarınız ve sosyal ağlar kişileri ile paylaşabilirsiniz Vücut Bölgelerine bir boya için en iyi çizim ve resim biridir. Sen Başı ve siyah beyaz çizim deneyin ve sonra renk bu renkli işaretleri veya yağlı kağıt ile, bu konuda bilgi ve yorum olarak paylaşmak, arkadaşlarınıza göstermek için davet yazdırabilirsiniz. Bu eğlenirken onları motor becerileri ve koordinasyonu geliştirmeye yardımcı olur çocuklar için eğlenceli ve eğitici aktivite vardır.

GERI

Vücut Bölgelerine en boyanmış sayfalar

İnsan vücudu
4
10 üzerinden 4 - 60 oy
Boyalı
13248
kez

Artık insan vücudunun bu boyama renk olabilir, ya da her okla için vücudun farklı bölümlerini yazıcı, rengini dışarı baskı ve yazmak için bu çizim kullanabilirsiniz. İnsan vücut parçaları Öğrenme eğlenceli olabilir! Sen kaslar, kemikler, sindirim sistemi organ ve solunum sisteminin olanları işaret edebilir.

El
5
10 üzerinden 5 - 27 oy
Boyalı
12031
kez

Bu boyama ile bir elin parçaları öğreneceksiniz. Sen el geniş açık bir avuç var, görmek ve beş parmak bırakarak. Başparmak, diğer dört parmak (parmağı, orta, yüzük ve küçük parmağı) daha farklı bir yönde olduğunu ve böylece biz nesneleri almak ve araçlarının her türlü kullanabilirsiniz bize hizmet verme ...

Bacak
6
10 üzerinden 6 - 16 oy
Boyalı
11137
kez

Diz ile uyluk ile dile ve ayak bileği ile ayağı ile dile alt ekstremite, üçüncü segment bir bacak, boyama insan vücudunun parçaları öğrenin. Argo dilinde, bacaklar tam alt ekstremite için denir. Bacakları gibi, yürüyüş, koşu veya atlama gibi birçok etkinlik, gerçekleştirebilirsiniz. Bu bacak renk ve eğlenirken ana parçaları ö ...