ALT DE LA IMAGEN

Beyin

Vücut Bölgelerine Boyama

Beyin

Beyin

Beyin boyama

Hoşuna gitti mi? Sadece tıklayın!
Gönder!
Oylamak!
Pin It!
Delicious
Açıklama:

Bu, kafatası içinde bulunduğu organdır ve tüm insan vücudunun en karmaşık biridir. Bu ortak bir faaliyeti gerçekleştirmek için bütün diğer organları koordinasyonundan sorumlu olduğundan beyin çok önemli. Bu organı merkezi sinir sistemidir. Hafıza, düşünme, dil ya da duygular gibi önemli fonksiyonları vardır. Ve onunla birlikte vücudumuzun belirlemek ve görme, işitme, dokunma, tat ve koku duyuları yoluyla bize ulaşmak uyaranlara yorumlayabilir. Böyle önemli ve hassas bir organı olduğu için, herhangi bir kaza darbe korumak için, kafatası kemik kalın bir tabaka ile korunmaktadır. Beyin sağ hemisfer ayrılır ve yarımkürede bırakılır. Nöronlar nerede bu organın içinde.

kez Boyalı:

Bu boyama çevrimiçi 9703 kez boyanmıştır. Sıralama 0 bir En İyi Boyama.

değerlendirme

Biz ressamlar her boyama hakkında ne düşündüklerini bilmek mi. Bu boyama diğer kullanıcıların bir derece vardır 6.

Bu resimi oylayın

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Değerlendirme kullanıcıdan 18 görüşlerine göre

BOYAMAK
Boyalı 9703 kez
BEYAZ RESİM İNDİR
Beyin
Beyin boyaması Sayfa

Beyin, merkezi sinir sisteminin temel organı bir çizim Boyama. Bu vücut parçası aynı zamanda serebral korteks denir ve (insanlar dahil) tüm omurgalı hayvanların tüm vücut organları koordine edebilirsiniz yapar sinir uyarılarının ve nöronlar konsantre nerede edilebilir. Insan olması durumunda, bu akıl olduğu bir organdır. Beynin bir ana parçası nöronların çoğunluğu yoğunlaştığı gri madde, olarak adlandırılır.Oksipital lobda parietal lob duyumları görme duygusu, frontal lob bölgesinde lokomotor ve yargıdır, ve temporal loblarda koku ve işitme algılanmaktadır. Görüyorsunuz, vücudun bu kısmı çok önemli, karmaşık ve kırılgan. Bu nedenle, iyi kafatası beyin boşluk içinde korunur. Çalışması için insan beyni için uygun şekilde yeterli oksijen ve şeker taşıyan kan gerektirir ve bu iyi bir yiyecek miktarları ile elde edilir.

Diyelim boya Beyin boyama Vücut Bölgelerine boyama sever misiniz? Bu, renk ya da bir şey indirmek veya yüklemek zorunda kalmadan tarayıcınızdan çevrimiçi boya için Beyin bir resmi vardır kesinlikle güvendedir. Buradan Vücut Bölgelerine ücretsiz Beyin boyama boyayabilirsiniz. Bu Beyin boyama gibi evde el sanatları ve faaliyetler, gibi tüm çocuk Türk içinde ve Vücut Bölgelerine ile ilgilidir. Beyin Bizim çizim alıyorsanız ve sizin arkadaşlarınız ve sosyal ağlar kişileri ile paylaşabilirsiniz Vücut Bölgelerine bir boya için en iyi çizim ve resim biridir. Sen Beyin ve siyah beyaz çizim deneyin ve sonra renk bu renkli işaretleri veya yağlı kağıt ile, bu konuda bilgi ve yorum olarak paylaşmak, arkadaşlarınıza göstermek için davet yazdırabilirsiniz. Bu eğlenirken onları motor becerileri ve koordinasyonu geliştirmeye yardımcı olur çocuklar için eğlenceli ve eğitici aktivite vardır.

GERI

Vücut Bölgelerine en boyanmış sayfalar

İnsan vücudu
4
10 üzerinden 4 - 60 oy
Boyalı
13248
kez

Artık insan vücudunun bu boyama renk olabilir, ya da her okla için vücudun farklı bölümlerini yazıcı, rengini dışarı baskı ve yazmak için bu çizim kullanabilirsiniz. İnsan vücut parçaları Öğrenme eğlenceli olabilir! Sen kaslar, kemikler, sindirim sistemi organ ve solunum sisteminin olanları işaret edebilir.

El
5
10 üzerinden 5 - 27 oy
Boyalı
12031
kez

Bu boyama ile bir elin parçaları öğreneceksiniz. Sen el geniş açık bir avuç var, görmek ve beş parmak bırakarak. Başparmak, diğer dört parmak (parmağı, orta, yüzük ve küçük parmağı) daha farklı bir yönde olduğunu ve böylece biz nesneleri almak ve araçlarının her türlü kullanabilirsiniz bize hizmet verme ...

Bacak
6
10 üzerinden 6 - 16 oy
Boyalı
11137
kez

Diz ile uyluk ile dile ve ayak bileği ile ayağı ile dile alt ekstremite, üçüncü segment bir bacak, boyama insan vücudunun parçaları öğrenin. Argo dilinde, bacaklar tam alt ekstremite için denir. Bacakları gibi, yürüyüş, koşu veya atlama gibi birçok etkinlik, gerçekleştirebilirsiniz. Bu bacak renk ve eğlenirken ana parçaları ö ...