ALT DE LA IMAGEN

Gözler

Vücut Bölgelerine Boyama

Gözler

Gözler

Gözler boyama

Hoşuna gitti mi? Sadece tıklayın!
Gönder!
Oylamak!
Pin It!
Delicious
Açıklama:

Bu sizin gibi bu gözler boyama boyama öğrenirken eğlenin. Biz görme duygusu var gözleri, sayesinde, nesnelerin şekil ve renkleri algıladıkları edebiliyoruz. Eğer bizim gözlerimizi ulaşır ne tüm nesnelerin yansıyan ışık olduğunu biliyor muydunuz? Böylece karanlıkta renkleri ayırt etmek mümkün değildir. İnsan vücudunun kendi boyama sayfaları ile eğlenceli ve keyifli öğrenin.

kez Boyalı:

Bu boyama çevrimiçi 10753 kez boyanmıştır. Sıralama 0 bir En İyi Boyama.

değerlendirme

Biz ressamlar her boyama hakkında ne düşündüklerini bilmek mi. Bu boyama diğer kullanıcıların bir derece vardır 6.

Bu resimi oylayın

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Değerlendirme kullanıcıdan 21 görüşlerine göre

BOYAMAK
Boyalı 10753 kez
BEYAZ RESİM İNDİR
Gözler
Gözler boyaması Sayfa

Biz görme duygusu ile görmek hangi ile gözleri Boyama. Gözler genellikle genellikle siyah, kahverengi, mavi, yeşil ve hatta gri, ama birçok diğer olasılık çok nadir bulunmaktadır. Eğer resmi renklendirmek istediğiniz renkleri seçebilirsiniz.

Diyelim boya Gözler boyama Vücut Bölgelerine boyama sever misiniz? Bu, renk ya da bir şey indirmek veya yüklemek zorunda kalmadan tarayıcınızdan çevrimiçi boya için Gözler bir resmi vardır kesinlikle güvendedir. Buradan Vücut Bölgelerine ücretsiz Gözler boyama boyayabilirsiniz. Bu Gözler boyama gibi evde el sanatları ve faaliyetler, gibi tüm çocuk Türk içinde ve Vücut Bölgelerine ile ilgilidir. Gözler Bizim çizim alıyorsanız ve sizin arkadaşlarınız ve sosyal ağlar kişileri ile paylaşabilirsiniz Vücut Bölgelerine bir boya için en iyi çizim ve resim biridir. Sen Gözler ve siyah beyaz çizim deneyin ve sonra renk bu renkli işaretleri veya yağlı kağıt ile, bu konuda bilgi ve yorum olarak paylaşmak, arkadaşlarınıza göstermek için davet yazdırabilirsiniz. Bu eğlenirken onları motor becerileri ve koordinasyonu geliştirmeye yardımcı olur çocuklar için eğlenceli ve eğitici aktivite vardır.

GERI

Vücut Bölgelerine en boyanmış sayfalar

İnsan vücudu
4
10 üzerinden 4 - 60 oy
Boyalı
13501
kez

Artık insan vücudunun bu boyama renk olabilir, ya da her okla için vücudun farklı bölümlerini yazıcı, rengini dışarı baskı ve yazmak için bu çizim kullanabilirsiniz. İnsan vücut parçaları Öğrenme eğlenceli olabilir! Sen kaslar, kemikler, sindirim sistemi organ ve solunum sisteminin olanları işaret edebilir.

El
5
10 üzerinden 5 - 27 oy
Boyalı
12249
kez

Bu boyama ile bir elin parçaları öğreneceksiniz. Sen el geniş açık bir avuç var, görmek ve beş parmak bırakarak. Başparmak, diğer dört parmak (parmağı, orta, yüzük ve küçük parmağı) daha farklı bir yönde olduğunu ve böylece biz nesneleri almak ve araçlarının her türlü kullanabilirsiniz bize hizmet verme ...

Bacak
6
10 üzerinden 6 - 16 oy
Boyalı
11367
kez

Diz ile uyluk ile dile ve ayak bileği ile ayağı ile dile alt ekstremite, üçüncü segment bir bacak, boyama insan vücudunun parçaları öğrenin. Argo dilinde, bacaklar tam alt ekstremite için denir. Bacakları gibi, yürüyüş, koşu veya atlama gibi birçok etkinlik, gerçekleştirebilirsiniz. Bu bacak renk ve eğlenirken ana parçaları ö ...