ALT DE LA IMAGEN

Kol

Vücut Bölgelerine Boyama

Kol

Kol

Kol boyama

Hoşuna gitti mi? Sadece tıklayın!
Gönder!
Oylamak!
Pin It!
Delicious
Açıklama:

Halk dilinde, kol genellikle el sonuna omuz giden üst ekstremite, olarak anlaşılmalıdır. Eğer gerçekten ne kol, omuz ve önkol arasındadır parçası olduğunu biliyor muydunuz? Eğer mükemmel öğrenmek yapacak bir kolun bu çizim boyama, üst ekstremitelerde hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız.

kez Boyalı:

Bu boyama çevrimiçi 10124 kez boyanmıştır. Sıralama 0 bir En İyi Boyama.

değerlendirme

Biz ressamlar her boyama hakkında ne düşündüklerini bilmek mi. Bu boyama diğer kullanıcıların bir derece vardır 5.

Bu resimi oylayın

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Değerlendirme kullanıcıdan 10 görüşlerine göre

BOYAMAK
Boyalı 10124 kez
BEYAZ RESİM İNDİR
Kol
Kol boyaması Sayfa

Tam üst ekstremite gibi bir kol anlamak, bir kolun sayfasını Boyama. Biz pazı ve triseps sahip parçasıdır humerus nerede gerçekten, kol denen şeydir. Önkol radius ve ulna kemik, bizim bilek dönmesine izin iki uzun kemiklerdir.

Diyelim boya Kol boyama Vücut Bölgelerine boyama sever misiniz? Bu, renk ya da bir şey indirmek veya yüklemek zorunda kalmadan tarayıcınızdan çevrimiçi boya için Kol bir resmi vardır kesinlikle güvendedir. Buradan Vücut Bölgelerine ücretsiz Kol boyama boyayabilirsiniz. Bu Kol boyama gibi evde el sanatları ve faaliyetler, gibi tüm çocuk Türk içinde ve Vücut Bölgelerine ile ilgilidir. Kol Bizim çizim alıyorsanız ve sizin arkadaşlarınız ve sosyal ağlar kişileri ile paylaşabilirsiniz Vücut Bölgelerine bir boya için en iyi çizim ve resim biridir. Sen Kol ve siyah beyaz çizim deneyin ve sonra renk bu renkli işaretleri veya yağlı kağıt ile, bu konuda bilgi ve yorum olarak paylaşmak, arkadaşlarınıza göstermek için davet yazdırabilirsiniz. Bu eğlenirken onları motor becerileri ve koordinasyonu geliştirmeye yardımcı olur çocuklar için eğlenceli ve eğitici aktivite vardır.

GERI

Vücut Bölgelerine en boyanmış sayfalar

İnsan vücudu
4
10 üzerinden 4 - 60 oy
Boyalı
13249
kez

Artık insan vücudunun bu boyama renk olabilir, ya da her okla için vücudun farklı bölümlerini yazıcı, rengini dışarı baskı ve yazmak için bu çizim kullanabilirsiniz. İnsan vücut parçaları Öğrenme eğlenceli olabilir! Sen kaslar, kemikler, sindirim sistemi organ ve solunum sisteminin olanları işaret edebilir.

El
5
10 üzerinden 5 - 27 oy
Boyalı
12032
kez

Bu boyama ile bir elin parçaları öğreneceksiniz. Sen el geniş açık bir avuç var, görmek ve beş parmak bırakarak. Başparmak, diğer dört parmak (parmağı, orta, yüzük ve küçük parmağı) daha farklı bir yönde olduğunu ve böylece biz nesneleri almak ve araçlarının her türlü kullanabilirsiniz bize hizmet verme ...

Bacak
6
10 üzerinden 6 - 16 oy
Boyalı
11137
kez

Diz ile uyluk ile dile ve ayak bileği ile ayağı ile dile alt ekstremite, üçüncü segment bir bacak, boyama insan vücudunun parçaları öğrenin. Argo dilinde, bacaklar tam alt ekstremite için denir. Bacakları gibi, yürüyüş, koşu veya atlama gibi birçok etkinlik, gerçekleştirebilirsiniz. Bu bacak renk ve eğlenirken ana parçaları ö ...