ALT DE LA IMAGEN

Mide-bağırsak sistem

Vücut Bölgelerine Boyama

Mide-bağırsak sistem

Mide-bağırsak sistem

Mide-bağırsak sistem boyama

Hoşuna gitti mi? Sadece tıklayın!
Gönder!
Oylamak!
Pin It!
Delicious
Açıklama:

Bu vücut parçası sindirim sürecine dahil organların kümesidir. Tüm bunlar kovuldular kadar ağızdan yemek yeme zaman, o, yutak ve yemek borusu, ince bağırsak ve kalın bağırsak ile mide çözülme ve besinlerin emilimi geçer, görünür görebilirsiniz. Tüm süreç taşımacılığı (gıda hareketi), salgı (mide sıvıları), emilim (bağırsaklarda vitamin) ve (dışkı atılır) atılımı dört ana eylemler, ayrılabilir. Biz mide altında büyük merkezi kısmında karaciğer, pankreas veya bkz Dahası, diğer organlar, sürecine dahil. Sindirim süreci tüm tek mideli hayvanlarda aynıdır.

kez Boyalı:

Bu boyama çevrimiçi 10585 kez boyanmıştır. Sıralama 0 bir En İyi Boyama.

değerlendirme

Biz ressamlar her boyama hakkında ne düşündüklerini bilmek mi. Bu boyama diğer kullanıcıların bir derece vardır 6.

Bu resimi oylayın

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Değerlendirme kullanıcıdan 40 görüşlerine göre

BOYAMAK
Boyalı 10585 kez
BEYAZ RESİM İNDİR
Mide-bağırsak sistem
Mide-bağırsak sistem boyaması Sayfa

Eğer mide-bağırsak sistem oluşturan her vücut organları renk olabilir bir çizim. Sindirim sistemi şu organlardan oluşur, sen gıda onlara içinden geçtiği sırayla isim.Ağız, yutak, yemek borusu, mide, ince bağırsak, kalın bağırsak ve anüs vardır. Bundan başka, diğer organlar da karaciğer, pankreas, dalak olan, süreç boyunca dahil edilir.Sindirim süreci, insan vücudu vücut tarafından emilir maddelerin içine yediğimiz gıda dönüştürmek için sorumlu olan yoldur. Sindirilerek kadar biz yemek yemek 4 saat midede 3 kalabilir. Gördüğünüz gibi yaşam için gerekli olan uzun ve karmaşık bir süreçtir. Bu çizimde ile ilgili organlarının her biri hakkında daha fazla öğreneceksiniz.

Diyelim boya Mide-bağırsak sistem boyama Vücut Bölgelerine boyama sever misiniz? Bu, renk ya da bir şey indirmek veya yüklemek zorunda kalmadan tarayıcınızdan çevrimiçi boya için Mide-bağırsak sistem bir resmi vardır kesinlikle güvendedir. Buradan Vücut Bölgelerine ücretsiz Mide-bağırsak sistem boyama boyayabilirsiniz. Bu Mide-bağırsak sistem boyama gibi evde el sanatları ve faaliyetler, gibi tüm çocuk Türk içinde ve Vücut Bölgelerine ile ilgilidir. Mide-bağırsak sistem Bizim çizim alıyorsanız ve sizin arkadaşlarınız ve sosyal ağlar kişileri ile paylaşabilirsiniz Vücut Bölgelerine bir boya için en iyi çizim ve resim biridir. Sen Mide-bağırsak sistem ve siyah beyaz çizim deneyin ve sonra renk bu renkli işaretleri veya yağlı kağıt ile, bu konuda bilgi ve yorum olarak paylaşmak, arkadaşlarınıza göstermek için davet yazdırabilirsiniz. Bu eğlenirken onları motor becerileri ve koordinasyonu geliştirmeye yardımcı olur çocuklar için eğlenceli ve eğitici aktivite vardır.

GERI

Vücut Bölgelerine en boyanmış sayfalar

İnsan vücudu
4
10 üzerinden 4 - 60 oy
Boyalı
13501
kez

Artık insan vücudunun bu boyama renk olabilir, ya da her okla için vücudun farklı bölümlerini yazıcı, rengini dışarı baskı ve yazmak için bu çizim kullanabilirsiniz. İnsan vücut parçaları Öğrenme eğlenceli olabilir! Sen kaslar, kemikler, sindirim sistemi organ ve solunum sisteminin olanları işaret edebilir.

El
5
10 üzerinden 5 - 27 oy
Boyalı
12249
kez

Bu boyama ile bir elin parçaları öğreneceksiniz. Sen el geniş açık bir avuç var, görmek ve beş parmak bırakarak. Başparmak, diğer dört parmak (parmağı, orta, yüzük ve küçük parmağı) daha farklı bir yönde olduğunu ve böylece biz nesneleri almak ve araçlarının her türlü kullanabilirsiniz bize hizmet verme ...

Bacak
6
10 üzerinden 6 - 16 oy
Boyalı
11367
kez

Diz ile uyluk ile dile ve ayak bileği ile ayağı ile dile alt ekstremite, üçüncü segment bir bacak, boyama insan vücudunun parçaları öğrenin. Argo dilinde, bacaklar tam alt ekstremite için denir. Bacakları gibi, yürüyüş, koşu veya atlama gibi birçok etkinlik, gerçekleştirebilirsiniz. Bu bacak renk ve eğlenirken ana parçaları ö ...