ALT DE LA IMAGEN

Eeyore

Winnie the Pooh Boyama

Eeyore

Eeyore

Eeyore boyama

Hoşuna gitti mi? Sadece tıklayın!
Gönder!
Oylamak!
Pin It!
Delicious
Açıklama:

Eeyore yüz dönümlük orman içinde Winnie-the-Pooh hayatımızın eşek arkadaşım ve eğlenceli bir macera ile yaşayan ayı. Eeyore bir eşek olan her şeyi ve gördüğü korkuyor her şey hakkında şikayet, daima üzgün ve çok negatif, doldurulmuş. Eeyore çok sevimli çizgi film karakterleri ve çoğu çocuk tarafından sevilen biridir. Her zaman tüm korkuyor olsa da, öyküleri ve maceralarını arkadaşları eşlik ediyor.

kez Boyalı:

Bu boyama çevrimiçi 11150 kez boyanmıştır. Sıralama 0 bir En İyi Boyama.

değerlendirme

Biz ressamlar her boyama hakkında ne düşündüklerini bilmek mi. Bu boyama diğer kullanıcıların bir derece vardır 6.

Bu resimi oylayın

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Değerlendirme kullanıcıdan 15 görüşlerine göre

BOYAMAK
Boyalı 11150 kez
BEYAZ RESİM İNDİR
Eeyore
Eeyore boyaması Sayfa

Eeyore çocuk Winnie-the-Pooh gelen karakterlerin maceralarını yaşayan bir hayvan doldurulmuş olan bir oyundur. Eeyore, her şey korkar ve her zaman üzücü bir eşek olduğunu her zaman kuyruğunu düşer ve bunun üzerine koymak zorunda. Tüm çocuklar hikayeler bu karakteri çok düşkün.

Diyelim boya Eeyore boyama Winnie the Pooh boyama sever misiniz? Bu, renk ya da bir şey indirmek veya yüklemek zorunda kalmadan tarayıcınızdan çevrimiçi boya için Eeyore bir resmi vardır kesinlikle güvendedir. Buradan Winnie the Pooh ücretsiz Eeyore boyama boyayabilirsiniz. Bu Eeyore boyama gibi evde el sanatları ve faaliyetler, gibi tüm çocuk Türk içinde ve Winnie the Pooh ile ilgilidir. Eeyore Bizim çizim alıyorsanız ve sizin arkadaşlarınız ve sosyal ağlar kişileri ile paylaşabilirsiniz Winnie the Pooh bir boya için en iyi çizim ve resim biridir. Sen Eeyore ve siyah beyaz çizim deneyin ve sonra renk bu renkli işaretleri veya yağlı kağıt ile, bu konuda bilgi ve yorum olarak paylaşmak, arkadaşlarınıza göstermek için davet yazdırabilirsiniz. Bu eğlenirken onları motor becerileri ve koordinasyonu geliştirmeye yardımcı olur çocuklar için eğlenceli ve eğitici aktivite vardır.

GERI

Winnie the Pooh en boyanmış sayfalar

Piglet
6
10 üzerinden 6 - 14 oy
Boyalı
11208
kez

Piglet size bu boyama yatmaktadır. Eğer bu çizim gibi ve renk dolgu renkleri seçebilirsiniz. Piglet Winnie the Pooh bir karakter. Bu görünüşe göre biraz korkak görünüyor ama sonunda hep kendi korkularını aşmak ve onun arkadaşlarının yardımıyla ileriye taşımak için yönetmek bir domuz. Piglet Pooh iyi arkadaşım.

Winnie the Pooh
6
10 üzerinden 6 - 35 oy
Boyalı
11149
kez

İşte biz bu boyama yılında Winnie the Pooh var. Pooh Christopher Robin\'in oyuncak ayı ve Piglet, iyor ve Kaplan Tigger yanında o macera çok yaşıyor. Artık istediğiniz gibi Pooh renk, ve onun için yeni bir renk seçebilirsiniz. Winnie the Pooh karakterleri boyama eğlenin, ve ayrıca çizimleri yazdırabilirsiniz unutmayın.

Winnie ve Eeyore
6
10 üzerinden 6 - 9 oy
Boyalı
10613
kez

Pooh, bazı güzel hayvanlar yüz dönümlük içinde yaşadığımız Walt Disney tarafından bölümlerini ve filmleri bir dizi Winnie karakterleri gibi herkes için bu boyama sevgi, eşek Eeyore sürü ile Pooh sarılarak onun büyük arkadaşı Winnie orman. Eğer online boyama sayfaları sayesinde renk ve Disney dünya bu popüler karakterle ...