ALT DE LA IMAGEN

Kaplan Tigger

Winnie the Pooh Boyama

Kaplan Tigger

Kaplan Tigger

Kaplan Tigger boyama

Hoşuna gitti mi? Sadece tıklayın!
Gönder!
Oylamak!
Pin It!
Delicious
Açıklama:

Kaplan Tigger, Christopher Robin'in kaplan peluş, bu boyama ile geldi. Istediğiniz gibi şimdi Kaplan Tigger renk olabilir. Sen bittiğinde Çizimi yazdırmak, hatta pastel boya ile boyamak için yazdırabilirsiniz. Bu Kaplan Tigger boyama sizin gibi herkes için güzel bir dekorasyon ya da hediye kartı olabilir.

kez Boyalı:

Bu boyama çevrimiçi 10412 kez boyanmıştır. Sıralama 0 bir En İyi Boyama.

değerlendirme

Biz ressamlar her boyama hakkında ne düşündüklerini bilmek mi. Bu boyama diğer kullanıcıların bir derece vardır 6.

Bu resimi oylayın

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Değerlendirme kullanıcıdan 13 görüşlerine göre

BOYAMAK
Boyalı 10412 kez
BEYAZ RESİM İNDİR
Kaplan Tigger
Kaplan Tigger boyaması Sayfa

Kaplan Tigger boyama, Disney, Winnie the Pooh adlı çizgi dizi kaplan. Bu çizimler isterseniz, şimdi Kaplan Tigger ve boyama kategorisinde Pooh bazı arkadaşlar başka renk olabilir.

Diyelim boya Kaplan Tigger boyama Winnie the Pooh boyama sever misiniz? Bu, renk ya da bir şey indirmek veya yüklemek zorunda kalmadan tarayıcınızdan çevrimiçi boya için Kaplan Tigger bir resmi vardır kesinlikle güvendedir. Buradan Winnie the Pooh ücretsiz Kaplan Tigger boyama boyayabilirsiniz. Bu Kaplan Tigger boyama gibi evde el sanatları ve faaliyetler, gibi tüm çocuk Türk içinde ve Winnie the Pooh ile ilgilidir. Kaplan Tigger Bizim çizim alıyorsanız ve sizin arkadaşlarınız ve sosyal ağlar kişileri ile paylaşabilirsiniz Winnie the Pooh bir boya için en iyi çizim ve resim biridir. Sen Kaplan Tigger ve siyah beyaz çizim deneyin ve sonra renk bu renkli işaretleri veya yağlı kağıt ile, bu konuda bilgi ve yorum olarak paylaşmak, arkadaşlarınıza göstermek için davet yazdırabilirsiniz. Bu eğlenirken onları motor becerileri ve koordinasyonu geliştirmeye yardımcı olur çocuklar için eğlenceli ve eğitici aktivite vardır.

GERI

Winnie the Pooh en boyanmış sayfalar

Piglet
6
10 üzerinden 6 - 14 oy
Boyalı
11205
kez

Piglet size bu boyama yatmaktadır. Eğer bu çizim gibi ve renk dolgu renkleri seçebilirsiniz. Piglet Winnie the Pooh bir karakter. Bu görünüşe göre biraz korkak görünüyor ama sonunda hep kendi korkularını aşmak ve onun arkadaşlarının yardımıyla ileriye taşımak için yönetmek bir domuz. Piglet Pooh iyi arkadaşım.

Winnie the Pooh
6
10 üzerinden 6 - 35 oy
Boyalı
11146
kez

İşte biz bu boyama yılında Winnie the Pooh var. Pooh Christopher Robin\'in oyuncak ayı ve Piglet, iyor ve Kaplan Tigger yanında o macera çok yaşıyor. Artık istediğiniz gibi Pooh renk, ve onun için yeni bir renk seçebilirsiniz. Winnie the Pooh karakterleri boyama eğlenin, ve ayrıca çizimleri yazdırabilirsiniz unutmayın.

Eeyore
6
10 üzerinden 6 - 15 oy
Boyalı
11143
kez

Eeyore yüz dönümlük orman içinde Winnie-the-Pooh hayatımızın eşek arkadaşım ve eğlenceli bir macera ile yaşayan ayı. Eeyore bir eşek olan her şeyi ve gördüğü korkuyor her şey hakkında şikayet, daima üzgün ve çok negatif, doldurulmuş. Eeyore çok sevimli çizgi film karakterleri ve çoğu çocuk taraf ...