ALT DE LA IMAGEN

Piglet, Pooh ve İyor

Winnie the Pooh Boyama

Piglet, Pooh ve İyor

Piglet, Pooh ve İyor

Piglet, Pooh ve İyor boyama

Hoşuna gitti mi? Sadece tıklayın!
Gönder!
Oylamak!
Pin It!
Delicious
Açıklama:

Sen Winnie karakterleri kuleye yerleştirilen Pooh serisi, renk olabilir. İyor, omuzlar üzerinde Piglet ile Pooh tutan altında eşek. Bu boyama Disney Pooh ve arkadaşları filmleri oluşturmak için kullanılan A.A. Milne kitabında ana karakter ile, çok komik. Online bu Winnie the Pooh boyama renklendirin.

kez Boyalı:

Bu boyama çevrimiçi 9284 kez boyanmıştır. Sıralama 0 bir En İyi Boyama.

değerlendirme

Biz ressamlar her boyama hakkında ne düşündüklerini bilmek mi. Bu boyama diğer kullanıcıların bir derece vardır 4.

Bu resimi oylayın

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
4

Değerlendirme kullanıcıdan 9 görüşlerine göre

BOYAMAK
Boyalı 9284 kez
BEYAZ RESİM İNDİR
Piglet, Pooh ve İyor
Piglet, Pooh ve İyor boyaması Sayfa

Piglet, küçük pembe domuz, Winnie the Pooh, kırmızı t-shirt ile sarı bir ayı ve İyor, genellikle biraz hüzünlü bir gri eşek boyama. Pooh orijinal düşüncenin yazarı yazar Alan Alexander Milne, Christopher Robin babası, o kitapta Pooh arkadaşı çocuk.

Diyelim boya Piglet, Pooh ve İyor boyama Winnie the Pooh boyama sever misiniz? Bu, renk ya da bir şey indirmek veya yüklemek zorunda kalmadan tarayıcınızdan çevrimiçi boya için Piglet, Pooh ve İyor bir resmi vardır kesinlikle güvendedir. Buradan Winnie the Pooh ücretsiz Piglet, Pooh ve İyor boyama boyayabilirsiniz. Bu Piglet, Pooh ve İyor boyama gibi evde el sanatları ve faaliyetler, gibi tüm çocuk Türk içinde ve Winnie the Pooh ile ilgilidir. Piglet, Pooh ve İyor Bizim çizim alıyorsanız ve sizin arkadaşlarınız ve sosyal ağlar kişileri ile paylaşabilirsiniz Winnie the Pooh bir boya için en iyi çizim ve resim biridir. Sen Piglet, Pooh ve İyor ve siyah beyaz çizim deneyin ve sonra renk bu renkli işaretleri veya yağlı kağıt ile, bu konuda bilgi ve yorum olarak paylaşmak, arkadaşlarınıza göstermek için davet yazdırabilirsiniz. Bu eğlenirken onları motor becerileri ve koordinasyonu geliştirmeye yardımcı olur çocuklar için eğlenceli ve eğitici aktivite vardır.

GERI

Winnie the Pooh en boyanmış sayfalar

Piglet
6
10 üzerinden 6 - 14 oy
Boyalı
11207
kez

Piglet size bu boyama yatmaktadır. Eğer bu çizim gibi ve renk dolgu renkleri seçebilirsiniz. Piglet Winnie the Pooh bir karakter. Bu görünüşe göre biraz korkak görünüyor ama sonunda hep kendi korkularını aşmak ve onun arkadaşlarının yardımıyla ileriye taşımak için yönetmek bir domuz. Piglet Pooh iyi arkadaşım.

Eeyore
6
10 üzerinden 6 - 15 oy
Boyalı
11150
kez

Eeyore yüz dönümlük orman içinde Winnie-the-Pooh hayatımızın eşek arkadaşım ve eğlenceli bir macera ile yaşayan ayı. Eeyore bir eşek olan her şeyi ve gördüğü korkuyor her şey hakkında şikayet, daima üzgün ve çok negatif, doldurulmuş. Eeyore çok sevimli çizgi film karakterleri ve çoğu çocuk taraf ...

Winnie the Pooh
6
10 üzerinden 6 - 35 oy
Boyalı
11149
kez

İşte biz bu boyama yılında Winnie the Pooh var. Pooh Christopher Robin\'in oyuncak ayı ve Piglet, iyor ve Kaplan Tigger yanında o macera çok yaşıyor. Artık istediğiniz gibi Pooh renk, ve onun için yeni bir renk seçebilirsiniz. Winnie the Pooh karakterleri boyama eğlenin, ve ayrıca çizimleri yazdırabilirsiniz unutmayın.