ALT DE LA IMAGEN

Piglet

Winnie the Pooh Boyama

Piglet

Piglet

Piglet boyama

Hoşuna gitti mi? Sadece tıklayın!
Gönder!
Oylamak!
Pin It!
Delicious
Açıklama:

Piglet size bu boyama yatmaktadır. Eğer bu çizim gibi ve renk dolgu renkleri seçebilirsiniz. Piglet Winnie the Pooh bir karakter. Bu görünüşe göre biraz korkak görünüyor ama sonunda hep kendi korkularını aşmak ve onun arkadaşlarının yardımıyla ileriye taşımak için yönetmek bir domuz. Piglet Pooh iyi arkadaşım.

kez Boyalı:

Bu boyama çevrimiçi 11207 kez boyanmıştır. Sıralama 0 bir En İyi Boyama.

değerlendirme

Biz ressamlar her boyama hakkında ne düşündüklerini bilmek mi. Bu boyama diğer kullanıcıların bir derece vardır 6.

Bu resimi oylayın

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Değerlendirme kullanıcıdan 14 görüşlerine göre

BOYAMAK
Boyalı 11207 kez
BEYAZ RESİM İNDİR
Piglet
Piglet boyaması Sayfa

Piglet boyama, Winnie the Pooh iyi arkadaşı. İstediğiniz renkleri ile Piglet Boyama. Bu Piglet ve Winnie the Pooh diğer arkadaşlar renk çizim ile eğlenin.

Diyelim boya Piglet boyama Winnie the Pooh boyama sever misiniz? Bu, renk ya da bir şey indirmek veya yüklemek zorunda kalmadan tarayıcınızdan çevrimiçi boya için Piglet bir resmi vardır kesinlikle güvendedir. Buradan Winnie the Pooh ücretsiz Piglet boyama boyayabilirsiniz. Bu Piglet boyama gibi evde el sanatları ve faaliyetler, gibi tüm çocuk Türk içinde ve Winnie the Pooh ile ilgilidir. Piglet Bizim çizim alıyorsanız ve sizin arkadaşlarınız ve sosyal ağlar kişileri ile paylaşabilirsiniz Winnie the Pooh bir boya için en iyi çizim ve resim biridir. Sen Piglet ve siyah beyaz çizim deneyin ve sonra renk bu renkli işaretleri veya yağlı kağıt ile, bu konuda bilgi ve yorum olarak paylaşmak, arkadaşlarınıza göstermek için davet yazdırabilirsiniz. Bu eğlenirken onları motor becerileri ve koordinasyonu geliştirmeye yardımcı olur çocuklar için eğlenceli ve eğitici aktivite vardır.

GERI

Winnie the Pooh en boyanmış sayfalar

Eeyore
6
10 üzerinden 6 - 15 oy
Boyalı
11150
kez

Eeyore yüz dönümlük orman içinde Winnie-the-Pooh hayatımızın eşek arkadaşım ve eğlenceli bir macera ile yaşayan ayı. Eeyore bir eşek olan her şeyi ve gördüğü korkuyor her şey hakkında şikayet, daima üzgün ve çok negatif, doldurulmuş. Eeyore çok sevimli çizgi film karakterleri ve çoğu çocuk taraf ...

Winnie the Pooh
6
10 üzerinden 6 - 35 oy
Boyalı
11149
kez

İşte biz bu boyama yılında Winnie the Pooh var. Pooh Christopher Robin\'in oyuncak ayı ve Piglet, iyor ve Kaplan Tigger yanında o macera çok yaşıyor. Artık istediğiniz gibi Pooh renk, ve onun için yeni bir renk seçebilirsiniz. Winnie the Pooh karakterleri boyama eğlenin, ve ayrıca çizimleri yazdırabilirsiniz unutmayın.

Winnie ve Eeyore
6
10 üzerinden 6 - 9 oy
Boyalı
10613
kez

Pooh, bazı güzel hayvanlar yüz dönümlük içinde yaşadığımız Walt Disney tarafından bölümlerini ve filmleri bir dizi Winnie karakterleri gibi herkes için bu boyama sevgi, eşek Eeyore sürü ile Pooh sarılarak onun büyük arkadaşı Winnie orman. Eğer online boyama sayfaları sayesinde renk ve Disney dünya bu popüler karakterle ...