ALT DE LA IMAGEN

Pooh ve Piglet

Winnie the Pooh Boyama

Pooh ve Piglet

Pooh ve Piglet

Pooh ve Piglet boyama

Hoşuna gitti mi? Sadece tıklayın!
Gönder!
Oylamak!
Pin It!
Delicious
Açıklama:

Bu resimde biz Pooh ve Piglet, iki büyük arkadaş görüyorum. Bu iki karakter çok iyi arkadaş olduklarını ve her zaman beraberiz. Ayrıca, Piglet ve Pooh her ​​zaman onların arkadaşları sorun olduğunda başkalarına yardım etmeye çalışıyorum. Kadar bir kez Tigger çizgiler gibi giyinmiş ve o yalnız hissetmiyorum olsun. Winnie the Pooh uzun dostluğu teşvik filmler.

kez Boyalı:

Bu boyama çevrimiçi 10520 kez boyanmıştır. Sıralama 0 bir En İyi Boyama.

değerlendirme

Biz ressamlar her boyama hakkında ne düşündüklerini bilmek mi. Bu boyama diğer kullanıcıların bir derece vardır 7.

Bu resimi oylayın

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
7

Değerlendirme kullanıcıdan 12 görüşlerine göre

BOYAMAK
Boyalı 10520 kez
BEYAZ RESİM İNDİR
Pooh ve Piglet
Pooh ve Piglet boyaması Sayfa

Winnie the Pooh, Piglet ve Pooh iki boyama.Karakterler A.A. Milne oğlu vardı doldurulmuş hayvanlardan çekilir. Gerçekte olduğu gibi, hikayenin görünen çocuk Christopher Robin denilen ve yazarın oğlu, Pooh ve Piglet ve yüz dönümlük ormanda diğer sakinleri yakın arkadaşı olduğunu.

Diyelim boya Pooh ve Piglet boyama Winnie the Pooh boyama sever misiniz? Bu, renk ya da bir şey indirmek veya yüklemek zorunda kalmadan tarayıcınızdan çevrimiçi boya için Pooh ve Piglet bir resmi vardır kesinlikle güvendedir. Buradan Winnie the Pooh ücretsiz Pooh ve Piglet boyama boyayabilirsiniz. Bu Pooh ve Piglet boyama gibi evde el sanatları ve faaliyetler, gibi tüm çocuk Türk içinde ve Winnie the Pooh ile ilgilidir. Pooh ve Piglet Bizim çizim alıyorsanız ve sizin arkadaşlarınız ve sosyal ağlar kişileri ile paylaşabilirsiniz Winnie the Pooh bir boya için en iyi çizim ve resim biridir. Sen Pooh ve Piglet ve siyah beyaz çizim deneyin ve sonra renk bu renkli işaretleri veya yağlı kağıt ile, bu konuda bilgi ve yorum olarak paylaşmak, arkadaşlarınıza göstermek için davet yazdırabilirsiniz. Bu eğlenirken onları motor becerileri ve koordinasyonu geliştirmeye yardımcı olur çocuklar için eğlenceli ve eğitici aktivite vardır.

GERI

Winnie the Pooh en boyanmış sayfalar

Piglet
6
10 üzerinden 6 - 14 oy
Boyalı
11205
kez

Piglet size bu boyama yatmaktadır. Eğer bu çizim gibi ve renk dolgu renkleri seçebilirsiniz. Piglet Winnie the Pooh bir karakter. Bu görünüşe göre biraz korkak görünüyor ama sonunda hep kendi korkularını aşmak ve onun arkadaşlarının yardımıyla ileriye taşımak için yönetmek bir domuz. Piglet Pooh iyi arkadaşım.

Winnie the Pooh
6
10 üzerinden 6 - 35 oy
Boyalı
11146
kez

İşte biz bu boyama yılında Winnie the Pooh var. Pooh Christopher Robin\'in oyuncak ayı ve Piglet, iyor ve Kaplan Tigger yanında o macera çok yaşıyor. Artık istediğiniz gibi Pooh renk, ve onun için yeni bir renk seçebilirsiniz. Winnie the Pooh karakterleri boyama eğlenin, ve ayrıca çizimleri yazdırabilirsiniz unutmayın.

Eeyore
6
10 üzerinden 6 - 15 oy
Boyalı
11143
kez

Eeyore yüz dönümlük orman içinde Winnie-the-Pooh hayatımızın eşek arkadaşım ve eğlenceli bir macera ile yaşayan ayı. Eeyore bir eşek olan her şeyi ve gördüğü korkuyor her şey hakkında şikayet, daima üzgün ve çok negatif, doldurulmuş. Eeyore çok sevimli çizgi film karakterleri ve çoğu çocuk taraf ...