ALT DE LA IMAGEN

Tavşan (Winnie the Pooh)

Winnie the Pooh Boyama

Tavşan (Winnie the Pooh)

Tavşan (Winnie the Pooh)

Tavşan (Winnie the Pooh) boyama

Hoşuna gitti mi? Sadece tıklayın!
Gönder!
Oylamak!
Pin It!
Delicious
Açıklama:

Bu çizimde Tavşan, yüz dönümlük ormanda yaşayan başka bir karakter Winnie the Pooh, bir arkadaşı görünür. Tavşan biraz huysuz ve bazen Tigger onun bahçeye gider ve bitkiler kaçırıyor zaman kızıyor. Yine, tavşan çok akıllı ve her zaman onların arkadaşları yardım etmek için iyi fikirler ile geliyor. Sen Tavşan boyama Bu çizim renk olabilir.

kez Boyalı:

Bu boyama çevrimiçi 8846 kez boyanmıştır. Sıralama 0 bir En İyi Boyama.

değerlendirme

Biz ressamlar her boyama hakkında ne düşündüklerini bilmek mi. Bu boyama diğer kullanıcıların bir derece vardır 3.

Bu resimi oylayın

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
3

Değerlendirme kullanıcıdan 6 görüşlerine göre

BOYAMAK
Boyalı 8846 kez
BEYAZ RESİM İNDİR
Tavşan (Winnie the Pooh)
Tavşan (Winnie the Pooh) boyaması Sayfa

Winnie the Pooh gelen, Tavşan yaklaşık sayfa boyama. Tavşan Pooh, Tigger, Piglet ve İyor bir arkadaşım, ama bazen o kadar sabır ve kızgın olmayın. Tavşan bitki ve çiçek sever ve Winnie the Pooh gelen, Tavşan yazdırmak için bu sayfada gibi, onun bahçe bitkileri dikkat çekmek için seviyor.

Diyelim boya Tavşan (Winnie the Pooh) boyama Winnie the Pooh boyama sever misiniz? Bu, renk ya da bir şey indirmek veya yüklemek zorunda kalmadan tarayıcınızdan çevrimiçi boya için Tavşan (Winnie the Pooh) bir resmi vardır kesinlikle güvendedir. Buradan Winnie the Pooh ücretsiz Tavşan (Winnie the Pooh) boyama boyayabilirsiniz. Bu Tavşan (Winnie the Pooh) boyama gibi evde el sanatları ve faaliyetler, gibi tüm çocuk Türk içinde ve Winnie the Pooh ile ilgilidir. Tavşan (Winnie the Pooh) Bizim çizim alıyorsanız ve sizin arkadaşlarınız ve sosyal ağlar kişileri ile paylaşabilirsiniz Winnie the Pooh bir boya için en iyi çizim ve resim biridir. Sen Tavşan (Winnie the Pooh) ve siyah beyaz çizim deneyin ve sonra renk bu renkli işaretleri veya yağlı kağıt ile, bu konuda bilgi ve yorum olarak paylaşmak, arkadaşlarınıza göstermek için davet yazdırabilirsiniz. Bu eğlenirken onları motor becerileri ve koordinasyonu geliştirmeye yardımcı olur çocuklar için eğlenceli ve eğitici aktivite vardır.

GERI

Winnie the Pooh en boyanmış sayfalar

Piglet
6
10 üzerinden 6 - 14 oy
Boyalı
11205
kez

Piglet size bu boyama yatmaktadır. Eğer bu çizim gibi ve renk dolgu renkleri seçebilirsiniz. Piglet Winnie the Pooh bir karakter. Bu görünüşe göre biraz korkak görünüyor ama sonunda hep kendi korkularını aşmak ve onun arkadaşlarının yardımıyla ileriye taşımak için yönetmek bir domuz. Piglet Pooh iyi arkadaşım.

Winnie the Pooh
6
10 üzerinden 6 - 35 oy
Boyalı
11146
kez

İşte biz bu boyama yılında Winnie the Pooh var. Pooh Christopher Robin\'in oyuncak ayı ve Piglet, iyor ve Kaplan Tigger yanında o macera çok yaşıyor. Artık istediğiniz gibi Pooh renk, ve onun için yeni bir renk seçebilirsiniz. Winnie the Pooh karakterleri boyama eğlenin, ve ayrıca çizimleri yazdırabilirsiniz unutmayın.

Eeyore
6
10 üzerinden 6 - 15 oy
Boyalı
11143
kez

Eeyore yüz dönümlük orman içinde Winnie-the-Pooh hayatımızın eşek arkadaşım ve eğlenceli bir macera ile yaşayan ayı. Eeyore bir eşek olan her şeyi ve gördüğü korkuyor her şey hakkında şikayet, daima üzgün ve çok negatif, doldurulmuş. Eeyore çok sevimli çizgi film karakterleri ve çoğu çocuk taraf ...