ALT DE LA IMAGEN

Winnie ve Eeyore

Winnie the Pooh Boyama

Winnie ve Eeyore

Winnie ve Eeyore

Winnie ve Eeyore boyama

Hoşuna gitti mi? Sadece tıklayın!
Gönder!
Oylamak!
Pin It!
Delicious
Açıklama:

Pooh, bazı güzel hayvanlar yüz dönümlük içinde yaşadığımız Walt Disney tarafından bölümlerini ve filmleri bir dizi Winnie karakterleri gibi herkes için bu boyama sevgi, eşek Eeyore sürü ile Pooh sarılarak onun büyük arkadaşı Winnie orman. Eğer online boyama sayfaları sayesinde renk ve Disney dünya bu popüler karakterleri keyfini güzel bir sahne. Bu güzel küçük eşek genellikle gri ya da mavi olmasına rağmen tercih olarak, size onları ancak bunu gibi ne olacağını görmek için en sevdiğim Winnie sarı tonu ve kırmızı gömlek ve rengini değiştirebilirsiniz gibi, bu renk olabilir. Çevrimiçi Boyama, istediğiniz kadar kat yapabilirsiniz!

kez Boyalı:

Bu boyama çevrimiçi 10609 kez boyanmıştır. Sıralama 0 bir En İyi Boyama.

değerlendirme

Biz ressamlar her boyama hakkında ne düşündüklerini bilmek mi. Bu boyama diğer kullanıcıların bir derece vardır 6.

Bu resimi oylayın

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Değerlendirme kullanıcıdan 9 görüşlerine göre

BOYAMAK
Boyalı 10609 kez
BEYAZ RESİM İNDİR
Winnie ve Eeyore
Winnie ve Eeyore boyaması Sayfa

Bu çizimde Yüz onları birlikte gider kim, Christopher Robin adlı bir çocuk olduğunu doldurulmuş hayvanlar için gerçekten eşek Eeyore ve küçük ayı Pooh, olan Pooh, Winnie dünyanın en sevilen karakterler arasında iki görünür Tigger gibi diğer bazı karakterler yanında eğlenceli maceralarını, (ki enerji dolu bir kaplan), biri Piglet (küçük ve güvensiz küçük domuz), Tavşan (kim iyi bir meyve bahçesi vardır) ve Baykuş, yaşamak için dönüm orman onun arkadaşları ve çok zeki biri akıllıca bir öğüt verir. Orijinal fikir onun odasında olduğunu onun peluş oyuncaklar hakkında hikayeler ile oğlu, Christopher Robin, eğlendirmek için Alan Alexander Milne yazdığı bazı kitaplar ortaya çıktı. Çok sadeliği ve huzur için küçük çocuklar için tavsiye Bu sevimli karakterler, onları büyük ün ve popülerlik getirdi piyasaya çok sayıda film ile Walt Disney dünya çok önemli bir simgesi vardır. Bu Winnie, Eeyore, Tigger, Piglet ya da başka bir karakter görüntüsü ile Disney mağazacılık birçok ürün bulmak çok yaygın olduğu gibi film olmasa da çünkü, onlarla ilgili ürün var karakterler arasında olmasının nedeni budur son, onlar eski asla.

Diyelim boya Winnie ve Eeyore boyama Winnie the Pooh boyama sever misiniz? Bu, renk ya da bir şey indirmek veya yüklemek zorunda kalmadan tarayıcınızdan çevrimiçi boya için Winnie ve Eeyore bir resmi vardır kesinlikle güvendedir. Buradan Winnie the Pooh ücretsiz Winnie ve Eeyore boyama boyayabilirsiniz. Bu Winnie ve Eeyore boyama gibi evde el sanatları ve faaliyetler, gibi tüm çocuk Türk içinde ve Winnie the Pooh ile ilgilidir. Winnie ve Eeyore Bizim çizim alıyorsanız ve sizin arkadaşlarınız ve sosyal ağlar kişileri ile paylaşabilirsiniz Winnie the Pooh bir boya için en iyi çizim ve resim biridir. Sen Winnie ve Eeyore ve siyah beyaz çizim deneyin ve sonra renk bu renkli işaretleri veya yağlı kağıt ile, bu konuda bilgi ve yorum olarak paylaşmak, arkadaşlarınıza göstermek için davet yazdırabilirsiniz. Bu eğlenirken onları motor becerileri ve koordinasyonu geliştirmeye yardımcı olur çocuklar için eğlenceli ve eğitici aktivite vardır.

GERI

Winnie the Pooh en boyanmış sayfalar

Piglet
6
10 üzerinden 6 - 14 oy
Boyalı
11205
kez

Piglet size bu boyama yatmaktadır. Eğer bu çizim gibi ve renk dolgu renkleri seçebilirsiniz. Piglet Winnie the Pooh bir karakter. Bu görünüşe göre biraz korkak görünüyor ama sonunda hep kendi korkularını aşmak ve onun arkadaşlarının yardımıyla ileriye taşımak için yönetmek bir domuz. Piglet Pooh iyi arkadaşım.

Winnie the Pooh
6
10 üzerinden 6 - 35 oy
Boyalı
11146
kez

İşte biz bu boyama yılında Winnie the Pooh var. Pooh Christopher Robin\'in oyuncak ayı ve Piglet, iyor ve Kaplan Tigger yanında o macera çok yaşıyor. Artık istediğiniz gibi Pooh renk, ve onun için yeni bir renk seçebilirsiniz. Winnie the Pooh karakterleri boyama eğlenin, ve ayrıca çizimleri yazdırabilirsiniz unutmayın.

Eeyore
6
10 üzerinden 6 - 15 oy
Boyalı
11143
kez

Eeyore yüz dönümlük orman içinde Winnie-the-Pooh hayatımızın eşek arkadaşım ve eğlenceli bir macera ile yaşayan ayı. Eeyore bir eşek olan her şeyi ve gördüğü korkuyor her şey hakkında şikayet, daima üzgün ve çok negatif, doldurulmuş. Eeyore çok sevimli çizgi film karakterleri ve çoğu çocuk taraf ...