ALT DE LA IMAGEN

Winnie the Pooh

Winnie the Pooh Boyama

Winnie the Pooh

Winnie the Pooh

Winnie the Pooh boyama

Hoşuna gitti mi? Sadece tıklayın!
Gönder!
Oylamak!
Pin It!
Delicious
Açıklama:

İşte biz bu boyama yılında Winnie the Pooh var. Pooh Christopher Robin'in oyuncak ayı ve Piglet, iyor ve Kaplan Tigger yanında o macera çok yaşıyor. Artık istediğiniz gibi Pooh renk, ve onun için yeni bir renk seçebilirsiniz. Winnie the Pooh karakterleri boyama eğlenin, ve ayrıca çizimleri yazdırabilirsiniz unutmayın.

kez Boyalı:

Bu boyama çevrimiçi 11095 kez boyanmıştır. Sıralama 0 bir En İyi Boyama.

değerlendirme

Biz ressamlar her boyama hakkında ne düşündüklerini bilmek mi. Bu boyama diğer kullanıcıların bir derece vardır 6.

Bu resimi oylayın

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Değerlendirme kullanıcıdan 35 görüşlerine göre

BOYAMAK
Boyalı 11095 kez
BEYAZ RESİM İNDİR
Winnie the Pooh
Winnie the Pooh boyaması Sayfa

Winnie the Pooh boyama. Online Winnie the Pooh Boyama şimdi bizim boyama uygulaması sayesinde çok kolay olduğunu. Winnie the Pooh çizimler ve arkadaşları. Orijinal fikir oğlunu eğlendirmek için yazdı A.A. Milne tarafından kitaplardan geldi.

Diyelim boya Winnie the Pooh boyama Winnie the Pooh boyama sever misiniz? Bu, renk ya da bir şey indirmek veya yüklemek zorunda kalmadan tarayıcınızdan çevrimiçi boya için Winnie the Pooh bir resmi vardır kesinlikle güvendedir. Buradan Winnie the Pooh ücretsiz Winnie the Pooh boyama boyayabilirsiniz. Bu Winnie the Pooh boyama gibi evde el sanatları ve faaliyetler, gibi tüm çocuk Türk içinde ve Winnie the Pooh ile ilgilidir. Winnie the Pooh Bizim çizim alıyorsanız ve sizin arkadaşlarınız ve sosyal ağlar kişileri ile paylaşabilirsiniz Winnie the Pooh bir boya için en iyi çizim ve resim biridir. Sen Winnie the Pooh ve siyah beyaz çizim deneyin ve sonra renk bu renkli işaretleri veya yağlı kağıt ile, bu konuda bilgi ve yorum olarak paylaşmak, arkadaşlarınıza göstermek için davet yazdırabilirsiniz. Bu eğlenirken onları motor becerileri ve koordinasyonu geliştirmeye yardımcı olur çocuklar için eğlenceli ve eğitici aktivite vardır.

GERI

Winnie the Pooh en boyanmış sayfalar

Piglet
6
10 üzerinden 6 - 14 oy
Boyalı
11164
kez

Piglet size bu boyama yatmaktadır. Eğer bu çizim gibi ve renk dolgu renkleri seçebilirsiniz. Piglet Winnie the Pooh bir karakter. Bu görünüşe göre biraz korkak görünüyor ama sonunda hep kendi korkularını aşmak ve onun arkadaşlarının yardımıyla ileriye taşımak için yönetmek bir domuz. Piglet Pooh iyi arkadaşım.

Eeyore
6
10 üzerinden 6 - 15 oy
Boyalı
11095
kez

Eeyore yüz dönümlük orman içinde Winnie-the-Pooh hayatımızın eşek arkadaşım ve eğlenceli bir macera ile yaşayan ayı. Eeyore bir eşek olan her şeyi ve gördüğü korkuyor her şey hakkında şikayet, daima üzgün ve çok negatif, doldurulmuş. Eeyore çok sevimli çizgi film karakterleri ve çoğu çocuk taraf ...

Winnie ve Eeyore
6
10 üzerinden 6 - 9 oy
Boyalı
10562
kez

Pooh, bazı güzel hayvanlar yüz dönümlük içinde yaşadığımız Walt Disney tarafından bölümlerini ve filmleri bir dizi Winnie karakterleri gibi herkes için bu boyama sevgi, eşek Eeyore sürü ile Pooh sarılarak onun büyük arkadaşı Winnie orman. Eğer online boyama sayfaları sayesinde renk ve Disney dünya bu popüler karakterle ...