ALT DE LA IMAGEN

Winnie ve Tigger

Winnie the Pooh Boyama

Winnie ve Tigger

Winnie ve Tigger

Winnie ve Tigger boyama

Hoşuna gitti mi? Sadece tıklayın!
Gönder!
Oylamak!
Pin It!
Delicious
Açıklama:

Tigger Winnie the Pooh iyi arkadaşlarından biri, bal seven sarı ayı. Bu çizimde biz Tigger arkadaşı, ormanın yere oturuyor ayı Pooh, başkanı üzerinde güvenle eğilerek görebilirsiniz. Siyah beyaz bir görüntü mülayim olduğu için, çok düşünceli hem bir şey, bekliyor gibi görünüyorlar, ama bu sakin sahne renk kayıp. Eğer arkadaşı sinir Tigger çevrimiçi Winnie the Pooh bu çizim kullanmak ve renk istediğiniz renkleri seçin. Ayrıca bu bir kağıt yazdırmak için boş çizim indirme seçeneğiniz vardır. Bu şekilde size bu resimde, geleneksel şekilde renk istediğiniz boya kullanmak mümkün olacak. Bu boyama sayfaları Disney sihirli keyfini çıkarın.

kez Boyalı:

Bu boyama çevrimiçi 9764 kez boyanmıştır. Sıralama 0 bir En İyi Boyama.

değerlendirme

Biz ressamlar her boyama hakkında ne düşündüklerini bilmek mi. Bu boyama diğer kullanıcıların bir derece vardır 5.

Bu resimi oylayın

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Değerlendirme kullanıcıdan 10 görüşlerine göre

BOYAMAK
Boyalı 9764 kez
BEYAZ RESİM İNDİR
Winnie ve Tigger
Winnie ve Tigger boyaması Sayfa

Hundred Acre Orman Bu sahne çok aynı web üzerinde renkli çevrimiçi olabilir huzurlu bir çizimde, Pooh ve Tigger Winnie ile rol olan, o bile yazıcı ile bir kağıt parçası üzerinde yazılı. Orijinal hikayeler Alan Alexander Milne tarafından yazılmış the Pooh karakterleri yıl 1924 yılında yayınlanan ve Disney \"the Pooh ve Bal Ağacı Winnie\" adlı ilk filmi, oluşturduğunuz 1966 kadar değildi, ancak edildi Winnie ilk uzun metrajlı filmi Winnie the Pooh maceralarını rivayet olduğunu, 1977 yılında, on bir yıl sonra olacaktır. Bu karakterler, aynı zamanda her zaman ahlaki ve eğitim seviyesine sahip, onların maceralarını yaşadığı televizyon dizisi ortaya çıktı, ve özel macera oyunları, platform, bulmaca veya mini oyunlar farklı platformlarda, çok için video oyunları çok da rol var var ve Kingdom Hearts video oyunu destan kendi görünümünü de söz etmek gerekiyor, hangi birlikte RPG ve Final Fantasy serisinin tüm farklı taksit gibi Squaresoft veya Square Enix tarafından video oyunu karakterleri rol yapma ile Disney karakterleri grubun tüm. Tigger da 2000 yılında Tigger film başlıklı bir özellik filmin kahramanı olmuştur.

Diyelim boya Winnie ve Tigger boyama Winnie the Pooh boyama sever misiniz? Bu, renk ya da bir şey indirmek veya yüklemek zorunda kalmadan tarayıcınızdan çevrimiçi boya için Winnie ve Tigger bir resmi vardır kesinlikle güvendedir. Buradan Winnie the Pooh ücretsiz Winnie ve Tigger boyama boyayabilirsiniz. Bu Winnie ve Tigger boyama gibi evde el sanatları ve faaliyetler, gibi tüm çocuk Türk içinde ve Winnie the Pooh ile ilgilidir. Winnie ve Tigger Bizim çizim alıyorsanız ve sizin arkadaşlarınız ve sosyal ağlar kişileri ile paylaşabilirsiniz Winnie the Pooh bir boya için en iyi çizim ve resim biridir. Sen Winnie ve Tigger ve siyah beyaz çizim deneyin ve sonra renk bu renkli işaretleri veya yağlı kağıt ile, bu konuda bilgi ve yorum olarak paylaşmak, arkadaşlarınıza göstermek için davet yazdırabilirsiniz. Bu eğlenirken onları motor becerileri ve koordinasyonu geliştirmeye yardımcı olur çocuklar için eğlenceli ve eğitici aktivite vardır.

GERI

Winnie the Pooh en boyanmış sayfalar

Piglet
6
10 üzerinden 6 - 14 oy
Boyalı
11205
kez

Piglet size bu boyama yatmaktadır. Eğer bu çizim gibi ve renk dolgu renkleri seçebilirsiniz. Piglet Winnie the Pooh bir karakter. Bu görünüşe göre biraz korkak görünüyor ama sonunda hep kendi korkularını aşmak ve onun arkadaşlarının yardımıyla ileriye taşımak için yönetmek bir domuz. Piglet Pooh iyi arkadaşım.

Winnie the Pooh
6
10 üzerinden 6 - 35 oy
Boyalı
11146
kez

İşte biz bu boyama yılında Winnie the Pooh var. Pooh Christopher Robin\'in oyuncak ayı ve Piglet, iyor ve Kaplan Tigger yanında o macera çok yaşıyor. Artık istediğiniz gibi Pooh renk, ve onun için yeni bir renk seçebilirsiniz. Winnie the Pooh karakterleri boyama eğlenin, ve ayrıca çizimleri yazdırabilirsiniz unutmayın.

Eeyore
6
10 üzerinden 6 - 15 oy
Boyalı
11143
kez

Eeyore yüz dönümlük orman içinde Winnie-the-Pooh hayatımızın eşek arkadaşım ve eğlenceli bir macera ile yaşayan ayı. Eeyore bir eşek olan her şeyi ve gördüğü korkuyor her şey hakkında şikayet, daima üzgün ve çok negatif, doldurulmuş. Eeyore çok sevimli çizgi film karakterleri ve çoğu çocuk taraf ...