ALT DE LA IMAGEN

X-Men

Tasarımları Boyama X-Men

X-Men Boyama Sayfaları

X-Men web sitemizden siyah beyaz resimler renk veren her gün renk boya ve eğlenmek için boyama sayfaları. Online dinlence ve eğlence alanı.

X-Men Boyama Resimleri

Gönder!
Oylamak!
Paylaş!
Delicious
Kaynak X-Men boyama

Nightcrawler boyama

Nightcrawler boyama

X-Men Bu üye aynı zamanda Kurt Wagner denir. Bu onun normal Teleports birini yaptıktan sonra, büyük bir atlama ortasında belirir. Onun okuyucuları arasında bir anket olarak X-Men en önemli üyelerinden biridir. Şimdi Kurt Wagner üniforma, aka Nightcrawler için farklı ve yeni renkler oluşturmak için f&# ... Devamı

X-Men, ücretsiz boyama için çevrimiçi boya

X-Men Boyama

X-Men Yeni

X-Men

Boyama Sayfaları ücretsiz olarak hakkında Türk X-Men ve ilgili X-Men olarak bilinen süper kahramanlardan oluşan bu ekip, Marvel çizgi roman mutantların bir gruptur. Operasyonların onların tabanı (ayrıca Profesör X denir) Profesör Charles Xavier tarafından yönetilen Üstün Yetenekli Gençler için Xavier Okulu. Bu okul, genç insanların mutant güçlerini keşfetmek ve onları kontrol etmek öğrenebileceğiniz bir yerdir. Ama olayları yanı sıra onun jeti, Siyah Kuş gemiye insanlığa yardım misyonları sorumlu bulunmaktadır. Ait olduğu en popüler mutantlar Cyclops, Storm, Colossus, Jean Grey, Rogue, Gambit, Nightcrawler, Kitty Pride (Shadowcat), Beast, Angel ve Iceman, ancak satır daha birçok süper kahramanlar üzerinden geçti Wolverine vardır. En kötü düşmanları arasında biz Magneto\'yu, Mystique, Sabretooth, Toad veya Apocalypse bulabilirsiniz.

X-Men Boyama Ücretsiz Internet üzerinde renkli resimleri boyamak için. Yazdırılabilir resimleri X-Men. X Men hikayeleri ve karakterleri Stan Lee ve Jack Kirby, Marvel Comics Altın Çağ\'ın büyük sanatçıların iki tarafından yaratıldı. O bir çizgi roman ortaya çıktı ilk kez Eylül 1963\'de oldu. Günümüzde, birçok bu çizgi roman esinlenerek oluşturulan, Hollywood sinemasının, çizgi dizi, video oyunları ve mağazacılık nesnelerin her türlü film gibi ve ürünleri türevleri var. Bu süper kahramanlar çok farklı maceralar yaşarken, gerçeği her zaman insanların geri kalanı ile barış içinde yaşamak için toplumdaki mutantların entegrasyonu aramaktır Xavie\'r rüya olarak bilinen objektif, kovalıyor. Bu ütopik arzu değil tüm mutantlar kötü ve tehlikeli olduğunu savunuyor Profesör Xavier için sürekli bir mücadeledir.. Burada on line siyah beyaz resimleri var X-Men şey indirmek ya da bilgisayarda bir şey yüklemek zorunda kalmadan İngilizce boya ve renk. Yeni çizimler X-Men! ve en iyi çocuk çizimleri. . Boyaması sayfa X-Men bilgisayarınızdan boya veya onları baskı ve bunları el ile renk olabilir. Ayrıca bilgisayarınıza istediğiniz her zaman baskı ve renk görüntü yükleyebilirsiniz.