ALT DE LA IMAGEN

Galya'ya Astérix

Tasarımları Boyama Galya'ya Astérix

Galya'ya Astérix Boyama Sayfaları

Galya'ya Astérix web sitemizden siyah beyaz resimler renk veren her gün renk boya ve eğlenmek için boyama sayfaları. Online dinlence ve eğlence alanı.

Galya'ya Astérix Boyama Resimleri

Gönder!
Oylamak!
Paylaş!
Delicious
Kaynak Galya'ya Astérix boyama

Her derde deva ilaç boyama

Her derde deva ilaç boyama

Bu çekici genç kız Obelix büyük ezmek olduğunu. O ayrıldığında köy sadece bir kızdı, ve o geri döndüğünde, o bir kadın haline gelmişti. İlk çizgi roman ortaya çıktı Asterix Legionary oldu. O sarışın uzun bir yele vardır ve kalçaları sallanan, seksi bir yürüyüş ile yürüyor. O da Obelix duygularını çok düşünc ... Devamı

Galya'ya Astérix, ücretsiz boyama için çevrimiçi boya

Galya'ya Astérix Boyama

Galya'ya Astérix Yeni

Galya'ya Astérix

Boyama Sayfaları ücretsiz olarak hakkında Türk Galya'ya Astérix ve ilgili Fransız çizgi roman Bu koleksiyon aynı zamanda Asterix ve Obelix veya Asterix Adventures olarak bilinir. Onlar yazar René Goscinny ve Albert Uderzo karikatürcü tarafından oluşturulan mizahi hikayeler. Onlarda kendi köyünde yaşayan Galyalılar deneyimlerini sayılır ve Jül Sezar Roma İmparatorluğu tarafından işgal ediliyor karşı edilmektedir. Roma lejyonları çok direnç Onların sırrı o küçükken ve etkileri ona kalıcı olduğunda o pota düştü çünkü Obelix hariç, onların büyücü Getafix kılan sihirli iksir olduğunu. Bu galeride daha sonra 3D animasyon dahil film ve çizgi film, çizgi roman haline bu serinin en yaygın karakterler görünür. Onlar dünya çapında en popüler çizgi roman karakterlerinden biri olan ve bugün hala yeni hikayeler ve filmler oluşturmak.

Galya'ya Astérix Boyama Ücretsiz Internet üzerinde renkli resimleri boyamak için. Yazdırılabilir resimleri Galya'ya Astérix. Asterix çizgi dizi seri olarak 29 Ekim 1959 tarihinde başladı, ancak daha sonra albümlerde topladı. Asterix boy ama büyük istihbarat kısa Galya ve çok karmaşık durumları çözmek mümkün. Onun en iyi arkadaşı bir boy Galya iksir Getafix ile bir kaza kalıcı insanüstü güce sahip, Oburiks olduğunu. Roma lejyon köyüne saldırı amacıyla, tüm sakinleri iksiri içmek ve zaman belirli bir süre içinde onlara sihirli bir güç verir. Bu nedenle, Roma İmparatorluğu tarafından işgal ediliyor direnmeye devam ediyor. Bu hikayeler mizah türü de zamansız kılan ve bugün hala hikayeler yaşına rağmen, halka ilgili ve ilginç kalır.. Burada on line siyah beyaz resimleri var Galya'ya Astérix şey indirmek ya da bilgisayarda bir şey yüklemek zorunda kalmadan İngilizce boya ve renk. Yeni çizimler Galya'ya Astérix! ve en iyi çocuk çizimleri. . Boyaması sayfa Galya'ya Astérix bilgisayarınızdan boya veya onları baskı ve bunları el ile renk olabilir. Ayrıca bilgisayarınıza istediğiniz her zaman baskı ve renk görüntü yükleyebilirsiniz.