ALT DE LA IMAGEN

Güzel ve Çirkin

Tasarımları Boyama Güzel ve Çirkin

Güzel ve Çirkin Boyama Sayfaları

Güzel ve Çirkin web sitemizden siyah beyaz resimler renk veren her gün renk boya ve eğlenmek için boyama sayfaları. Online dinlence ve eğlence alanı.

Güzel ve Çirkin Boyama Resimleri

Gönder!
Oylamak!
Paylaş!
Delicious
Kaynak Güzel ve Çirkin boyama

Lumiere boyama

Lumiere boyama

Eğer Lumiere, Disney film Güzel ve Çirkin gösterilen şamdan hatırlıyor musunuz? Şüphesiz bu sempatik karakteri hatırlıyorum ve bugün size filmin en popüler karakterlerden biri boyama için çizim bu eğlenceli sunuyoruz. Lumiere Canavar lanet uğradıkları zaman kale ile mest Canavar görevl ... Devamı

Güzel ve Çirkin, ücretsiz boyama için çevrimiçi boya

Güzel ve Çirkin Boyama

Güzel ve Çirkin Yeni

Güzel ve Çirkin

Boyama Sayfaları ücretsiz olarak hakkında Türk Güzel ve Çirkin ve ilgili Bu film Walt Disney Pictures tarafından geleneksel bir animasyon özelliği ve Disney klasikleri sayısını 30 sıralanır. Bu film Gary Trousdale ve Kirk Wise yönettiği ve Gabrielle-Suzanne Barbot de Villeneuve tarafından orijinal eserin bir uyarlama oldu. Prömiyerinden sonra, filmin romantizm, büyü ve drama ile dolu büyük bir başarı oldu ve yakında büyük bir başarı oldu. Bu en iyi animasyon filmi için kategori varken tarihinin ikinci film, en iyi film dalında Oscar aday oldu. Bu web sitesinde diğerleri arasında Belle, Canavar, Lumiere, Cogsworth, Bayan Potts, Gaston ve Lefou gibi onun karakter iyi renklendirme, bulacaksınız. Burada bu karakterlerin kendi çizimler oluşturmak, ya da en sevdiğiniz resimlerle boyamak için bir kağıt üzerine çizimleri yazdırabilirsiniz.

Güzel ve Çirkin Boyama Ücretsiz Internet üzerinde renkli resimleri boyamak için. Yazdırılabilir resimleri Güzel ve Çirkin. Belle küçük bir köyde babasıyla Maurice ile birlikte yaşayan genç bir kızdır. Babası kaybolduğunda, o kale Canavar, güçlü bir büyücü tarafından mest genç bir prens ona bakmaya ve ulaşırsa. Belle babasını kurtarmak için Canavar tarafından hapsedilmiş olur, ve o mobilya nesnelere dönüştü kalenin diğer sakinleri ile yaşamak zorunda. Gaston köyün bir ukala avcı, o Belle (aslında iyi bir kalbi var) canavarın Kalesi ve onun kul Lefou, kısa ve tombul adam, birlikte kale saldırı için bir grup getiriyor keşfeder. Filmin sonlarına büyük bir savaş oluşur, ve bu filmi, Walt Disney iyi klasiklerinden biri görmelisiniz sonu ne olduğunu keşfetmek için.. Burada on line siyah beyaz resimleri var Güzel ve Çirkin şey indirmek ya da bilgisayarda bir şey yüklemek zorunda kalmadan İngilizce boya ve renk. Yeni çizimler Güzel ve Çirkin! ve en iyi çocuk çizimleri. . Boyaması sayfa Güzel ve Çirkin bilgisayarınızdan boya veya onları baskı ve bunları el ile renk olabilir. Ayrıca bilgisayarınıza istediğiniz her zaman baskı ve renk görüntü yükleyebilirsiniz.