ALT DE LA IMAGEN

haçlı

şövalyeler Boyama

haçlı

Haçlı

haçlı boyama

Hoşuna gitti mi? Sadece tıklayın!
Gönder!
Oylamak!
Pin It!
Delicious
Açıklama:

Haçlı Seferleri bu yiğit şövalye ağır bir kılıç ile silahlı. Haçlılar Ortaçağ topraklarında sözde Kutsal Savaşı'nda Arap Müslüman ordulara karşı savaşmak için gitti Hıristiyan şövalyeler vardı. Onun giysi haçlı nerede adıdır merkezinde kırmızı bir haç, genellikle beyaz idi. Şimdi online keskin kılıç savaşı ile bu büyük ortaçağ savaşçı renk olabilir.

kez Boyalı:

Bu boyama çevrimiçi 8798 kez boyanmıştır. Sıralama 0 bir En İyi Boyama.

değerlendirme

Biz ressamlar her boyama hakkında ne düşündüklerini bilmek mi. Bu boyama diğer kullanıcıların bir derece vardır 4.

Bu resimi oylayın

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
4

Değerlendirme kullanıcıdan 45 görüşlerine göre

BOYAMAK
Boyalı 8798 kez
BEYAZ RESİM İNDİR
haçlı
haçlı boyaması Sayfa

Haçlılar yeterli zenginliği vardı ve o Kutsal Savaş olduğu gibi, onların ruhları için korkmadan Papa ve savaş için zaman asalet nimet vardı askerler vardı.

Diyelim boya haçlı boyama şövalyeler boyama sever misiniz? Bu, renk ya da bir şey indirmek veya yüklemek zorunda kalmadan tarayıcınızdan çevrimiçi boya için haçlı bir resmi vardır kesinlikle güvendedir. Buradan şövalyeler ücretsiz haçlı boyama boyayabilirsiniz. Bu haçlı boyama gibi evde el sanatları ve faaliyetler, gibi tüm çocuk Türk içinde ve şövalyeler ile ilgilidir. haçlı Bizim çizim alıyorsanız ve sizin arkadaşlarınız ve sosyal ağlar kişileri ile paylaşabilirsiniz şövalyeler bir boya için en iyi çizim ve resim biridir. Sen haçlı ve siyah beyaz çizim deneyin ve sonra renk bu renkli işaretleri veya yağlı kağıt ile, bu konuda bilgi ve yorum olarak paylaşmak, arkadaşlarınıza göstermek için davet yazdırabilirsiniz. Bu eğlenirken onları motor becerileri ve koordinasyonu geliştirmeye yardımcı olur çocuklar için eğlenceli ve eğitici aktivite vardır.

GERI

şövalyeler en boyanmış sayfalar

Knight templar
4
10 üzerinden 4 - 29 oy
Boyalı
9059
kez

Bu şövalye şövalyelik hikayeleri Tapınakçılar, askerler ve çok popüler savaşçı Sipariş aittir. Bunlar Hıristiyan şövalyeler bir tabur ve Ortaçağ'da en iyi bilinen şövalyelik oldu. O savaş için hazırlanırken bu Templar kılıcını ve onun kalkan tutarak nasıl Burada görebilirsiniz. Beline biz onun zırh deri kayışlar ile bağlı bir Grail taşıyan bkz. Ayrıca Temp ...

Çocuklar şövalye
4
10 üzerinden 4 - 28 oy
Boyalı
8957
kez

Şövalye gibi giyinmiş bir çocuk bu resimde çok komik ve samimi görünür. Bu adam kask dahil kılıç, kalkan, ve tam bir zırh gibi, büyük bir şövalye olmak için gerekenlere sahip. O Ortaçağ şövalye onun kıyafetleri ile çok mutlu görünüyor, ve gösterim amacıyla sahne tamamen tamamlandı renk gerekir. Bir fantezi krallık savaşçı bu çizimleri ile sizi bekliyor. Eğer zır ...

Knight rider
4
10 üzerinden 4 - 46 oy
Boyalı
8694
kez

Bu şövalye çok cesur ve aynı zamanda onu korumak için zırh ile donatılmış atının, yardımı ile savaşmaya istekli görünüyor. Onun atı çok daha büyüktür, ve başını örten büyük bir kask çünkü bu samimi şövalye, çok komik. Kılıcını yükselterek sürerken pelerini rüzgarda esiyor. O da savaş alabilirsiniz darbeler onu koruyan bir kalkan taşır.