ALT DE LA IMAGEN

Ariel ve Eric

The Little Mermaid Boyama

Ariel ve Eric

Ariel ve Eric

Ariel ve Eric boyama

Hoşuna gitti mi? Sadece tıklayın!
Gönder!
Oylamak!
Pin It!
Delicious
Açıklama:

Onların gözlerinin içine tatlı tatlı bakarak yaparken Little Mermaid bu romantik sahnede, Eric onun kollarında Ariel tutar. İki farklı dünyalara ait olsa bile, aşık çok, ve Ariel insan dünyasında sevgili Eric ile yaşamak için evi terk etmeye hazır olduğunu. Bacaklar bir insan gibi toprak yürümek için bunu başarmak için, istekli genç denizkızı karşılığında onu güzel sesini feda etmek.

kez Boyalı:

Bu boyama çevrimiçi 8117 kez boyanmıştır. Sıralama 0 bir En İyi Boyama.

değerlendirme

Biz ressamlar her boyama hakkında ne düşündüklerini bilmek mi. Bu boyama diğer kullanıcıların bir derece vardır 7.

Bu resimi oylayın

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
7

Değerlendirme kullanıcıdan 6 görüşlerine göre

BOYAMAK
Boyalı 8117 kez
BEYAZ RESİM İNDİR
Ariel ve Eric
Ariel ve Eric boyaması Sayfa

Ariel Atlantica prenses ve o çok meraklı çünkü yeni dünyalar keşfetmek istiyor. O bir gemiye yaklaştığında Prens Eric, çok yakışıklı bir genç ve denizci karşılamak.

Diyelim boya Ariel ve Eric boyama The Little Mermaid boyama sever misiniz? Bu, renk ya da bir şey indirmek veya yüklemek zorunda kalmadan tarayıcınızdan çevrimiçi boya için Ariel ve Eric bir resmi vardır kesinlikle güvendedir. Buradan The Little Mermaid ücretsiz Ariel ve Eric boyama boyayabilirsiniz. Bu Ariel ve Eric boyama gibi evde el sanatları ve faaliyetler, gibi tüm çocuk Türk içinde ve The Little Mermaid ile ilgilidir. Ariel ve Eric Bizim çizim alıyorsanız ve sizin arkadaşlarınız ve sosyal ağlar kişileri ile paylaşabilirsiniz The Little Mermaid bir boya için en iyi çizim ve resim biridir. Sen Ariel ve Eric ve siyah beyaz çizim deneyin ve sonra renk bu renkli işaretleri veya yağlı kağıt ile, bu konuda bilgi ve yorum olarak paylaşmak, arkadaşlarınıza göstermek için davet yazdırabilirsiniz. Bu eğlenirken onları motor becerileri ve koordinasyonu geliştirmeye yardımcı olur çocuklar için eğlenceli ve eğitici aktivite vardır.

GERI

The Little Mermaid en boyanmış sayfalar

Ariel küçük denizkızı
7
10 üzerinden 7 - 21 oy
Boyalı
9244
kez

Ariel mermaids canlı deniz dibinin, gelen sallayarak görünür. O Little Mermaid, Walt Disney Pictures tarafından popüler bir film kahramanı olduğunu. Ariel saç kırmızı, onu denizkızı kuyruğu yeşil ve meme kabukları mor. Ancak, burada size komuta ve Disney karakteri kendi sürümü ile Prenses Ariel kendi çizimi oluşturmak ister renkleri seçebilirsiniz.

Ariel
6
10 üzerinden 6 - 10 oy
Boyalı
8820
kez

Burada Ariel, Little Mermaid, çocuklar ve yetişkinler için en sevilen Disney Classics birinin ana karakteri görebilirsiniz. O denizin derinliklerinde, bir kayanın üzerinde sessizce oturuyor. Bu denizkızı kız kardeşlerinden ve Atlantica sualtı kenti babası, Kral Triton, birlikte yaşıyor. Deniz dibindeki o yaşamak için güzel bir yer yapmak algler ve renkli mercan görebilirsiniz. Bu ...

Pisi Balığı
7
10 üzerinden 7 - 5 oy
Boyalı
8695
kez

Bu güzel balık pisi balığı, Ariel maceralarını denizkızı ayrılmaz arkadaşıdır. O her yerde Ariel devam etse de, gerçeği çok daha korkutucu olduğunu, ve bazen oldukça sakin ve belaya değil. Ancak, pisi her zaman siren herhangi bir yardıma ihtiyacınız gider. Bu balığın renkleri sarı ve mavi, ancak farklı bir renk düzeni kullanmak isterseniz karakterin yeni bir sürümün ...