ALT DE LA IMAGEN

Ariel

The Little Mermaid Boyama

Ariel

Ariel

Ariel boyama

Hoşuna gitti mi? Sadece tıklayın!
Gönder!
Oylamak!
Pin It!
Delicious
Açıklama:

Burada Ariel, Little Mermaid, çocuklar ve yetişkinler için en sevilen Disney Classics birinin ana karakteri görebilirsiniz. O denizin derinliklerinde, bir kayanın üzerinde sessizce oturuyor. Bu denizkızı kız kardeşlerinden ve Atlantica sualtı kenti babası, Kral Triton, birlikte yaşıyor. Deniz dibindeki o yaşamak için güzel bir yer yapmak algler ve renkli mercan görebilirsiniz. Bu Disney Prenses boyama keyfini çıkarın.

kez Boyalı:

Bu boyama çevrimiçi 8821 kez boyanmıştır. Sıralama 0 bir En İyi Boyama.

değerlendirme

Biz ressamlar her boyama hakkında ne düşündüklerini bilmek mi. Bu boyama diğer kullanıcıların bir derece vardır 6.

Bu resimi oylayın

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Değerlendirme kullanıcıdan 10 görüşlerine göre

BOYAMAK
Boyalı 8821 kez
BEYAZ RESİM İNDİR
Ariel
Ariel boyaması Sayfa

Prenses Ariel her zaman büyük bir hayranlık hissediyor insan dünyasının, farkında. O da yakışıklı bir denizci olan Prens Eric, aşık.

Diyelim boya Ariel boyama The Little Mermaid boyama sever misiniz? Bu, renk ya da bir şey indirmek veya yüklemek zorunda kalmadan tarayıcınızdan çevrimiçi boya için Ariel bir resmi vardır kesinlikle güvendedir. Buradan The Little Mermaid ücretsiz Ariel boyama boyayabilirsiniz. Bu Ariel boyama gibi evde el sanatları ve faaliyetler, gibi tüm çocuk Türk içinde ve The Little Mermaid ile ilgilidir. Ariel Bizim çizim alıyorsanız ve sizin arkadaşlarınız ve sosyal ağlar kişileri ile paylaşabilirsiniz The Little Mermaid bir boya için en iyi çizim ve resim biridir. Sen Ariel ve siyah beyaz çizim deneyin ve sonra renk bu renkli işaretleri veya yağlı kağıt ile, bu konuda bilgi ve yorum olarak paylaşmak, arkadaşlarınıza göstermek için davet yazdırabilirsiniz. Bu eğlenirken onları motor becerileri ve koordinasyonu geliştirmeye yardımcı olur çocuklar için eğlenceli ve eğitici aktivite vardır.

GERI

The Little Mermaid en boyanmış sayfalar

Ariel küçük denizkızı
7
10 üzerinden 7 - 21 oy
Boyalı
9245
kez

Ariel mermaids canlı deniz dibinin, gelen sallayarak görünür. O Little Mermaid, Walt Disney Pictures tarafından popüler bir film kahramanı olduğunu. Ariel saç kırmızı, onu denizkızı kuyruğu yeşil ve meme kabukları mor. Ancak, burada size komuta ve Disney karakteri kendi sürümü ile Prenses Ariel kendi çizimi oluşturmak ister renkleri seçebilirsiniz.

Pisi Balığı
7
10 üzerinden 7 - 5 oy
Boyalı
8695
kez

Bu güzel balık pisi balığı, Ariel maceralarını denizkızı ayrılmaz arkadaşıdır. O her yerde Ariel devam etse de, gerçeği çok daha korkutucu olduğunu, ve bazen oldukça sakin ve belaya değil. Ancak, pisi her zaman siren herhangi bir yardıma ihtiyacınız gider. Bu balığın renkleri sarı ve mavi, ancak farklı bir renk düzeni kullanmak isterseniz karakterin yeni bir sürümün ...

Ursula cadı
7
10 üzerinden 7 - 6 oy
Boyalı
8445
kez

Disney film The Little Mermaid Bu kötü karakteri Ursula deniz cadı. Bu Disney kötü adam yarı insan vücudu ve yarı ahtapot vardır. O büyük güçlerle bir kötü cadı, ama kendi yararına kullanmak ve insanları aldatmak için. O Ariel insan bacaklar sorumludur, ama onu güzel sesle karşılığında. Girişimleri başkalarına yardım etmek görünse de, hakikat bu intikamcı ve hain ol ...