ALT DE LA IMAGEN

Eric ve Max

The Little Mermaid Boyama

Eric ve Max

Eric ve Max

Eric ve Max boyama

Hoşuna gitti mi? Sadece tıklayın!
Gönder!
Oylamak!
Pin It!
Delicious
Açıklama:

Flüt çalan Prens Eric onun ustası oynadığı müziği seviyorum görünüyor köpeği Max, eğlenmek, bu resimde görünür. Eric Ariel bir adam aşık olduğunu. O küçük denizkızı insan olmak ve onunla birlikte olmak ve birlikte yaşamak, kendi dünyasında yaşamak istiyor sebebi budur. Bu Disney film bu komik sahneyi tamamlamak istiyorsanız, sadece bunu boyamak istiyorum renkleri tercih etmelisiniz.

kez Boyalı:

Bu boyama çevrimiçi 7823 kez boyanmıştır. Sıralama 0 bir En İyi Boyama.

değerlendirme

Biz ressamlar her boyama hakkında ne düşündüklerini bilmek mi. Bu boyama diğer kullanıcıların bir derece vardır 9.

Bu resimi oylayın

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
9

Değerlendirme kullanıcıdan 4 görüşlerine göre

BOYAMAK
Boyalı 7823 kez
BEYAZ RESİM İNDİR
Eric ve Max
Eric ve Max boyaması Sayfa

Eric film The Little Mermaid, halk tarafından en popüler ve sevilen Disney Classics biri kahramanları biridir. Yanında onun ayrılmaz arkadaşı Max köpek görünür.

Diyelim boya Eric ve Max boyama The Little Mermaid boyama sever misiniz? Bu, renk ya da bir şey indirmek veya yüklemek zorunda kalmadan tarayıcınızdan çevrimiçi boya için Eric ve Max bir resmi vardır kesinlikle güvendedir. Buradan The Little Mermaid ücretsiz Eric ve Max boyama boyayabilirsiniz. Bu Eric ve Max boyama gibi evde el sanatları ve faaliyetler, gibi tüm çocuk Türk içinde ve The Little Mermaid ile ilgilidir. Eric ve Max Bizim çizim alıyorsanız ve sizin arkadaşlarınız ve sosyal ağlar kişileri ile paylaşabilirsiniz The Little Mermaid bir boya için en iyi çizim ve resim biridir. Sen Eric ve Max ve siyah beyaz çizim deneyin ve sonra renk bu renkli işaretleri veya yağlı kağıt ile, bu konuda bilgi ve yorum olarak paylaşmak, arkadaşlarınıza göstermek için davet yazdırabilirsiniz. Bu eğlenirken onları motor becerileri ve koordinasyonu geliştirmeye yardımcı olur çocuklar için eğlenceli ve eğitici aktivite vardır.

GERI

The Little Mermaid en boyanmış sayfalar

Ariel küçük denizkızı
7
10 üzerinden 7 - 21 oy
Boyalı
9245
kez

Ariel mermaids canlı deniz dibinin, gelen sallayarak görünür. O Little Mermaid, Walt Disney Pictures tarafından popüler bir film kahramanı olduğunu. Ariel saç kırmızı, onu denizkızı kuyruğu yeşil ve meme kabukları mor. Ancak, burada size komuta ve Disney karakteri kendi sürümü ile Prenses Ariel kendi çizimi oluşturmak ister renkleri seçebilirsiniz.

Ariel
6
10 üzerinden 6 - 10 oy
Boyalı
8821
kez

Burada Ariel, Little Mermaid, çocuklar ve yetişkinler için en sevilen Disney Classics birinin ana karakteri görebilirsiniz. O denizin derinliklerinde, bir kayanın üzerinde sessizce oturuyor. Bu denizkızı kız kardeşlerinden ve Atlantica sualtı kenti babası, Kral Triton, birlikte yaşıyor. Deniz dibindeki o yaşamak için güzel bir yer yapmak algler ve renkli mercan görebilirsiniz. Bu ...

Pisi Balığı
7
10 üzerinden 7 - 5 oy
Boyalı
8695
kez

Bu güzel balık pisi balığı, Ariel maceralarını denizkızı ayrılmaz arkadaşıdır. O her yerde Ariel devam etse de, gerçeği çok daha korkutucu olduğunu, ve bazen oldukça sakin ve belaya değil. Ancak, pisi her zaman siren herhangi bir yardıma ihtiyacınız gider. Bu balığın renkleri sarı ve mavi, ancak farklı bir renk düzeni kullanmak isterseniz karakterin yeni bir sürümün ...