ALT DE LA IMAGEN

Kaçma

The Little Mermaid Boyama

Kaçma

Kaçma

Kaçma boyama

Hoşuna gitti mi? Sadece tıklayın!
Gönder!
Oylamak!
Pin It!
Delicious
Açıklama:

Bu samimi martı, Scuttle Ariel, Flounder'de ve Sebastian arkadaşlarından biridir. Insanlarda ile yakın teması olan bir kuş olmasına rağmen, gerçeği o kadar iyi o görünüyor gibi bilmiyorum olduğunu. Her zaman yanlış insanlar gündelik nesneler verin kullanmak, ve fikirler Ariel karıştırmayın. İstediğiniz kadar bile en sevdiğiniz resimleri ile o renk için bir kağıt üzerine yazdırabilirsiniz, bu resmi boyayabilirsiniz.

kez Boyalı:

Bu boyama çevrimiçi 8114 kez boyanmıştır. Sıralama 0 bir En İyi Boyama.

değerlendirme

Biz ressamlar her boyama hakkında ne düşündüklerini bilmek mi. Bu boyama diğer kullanıcıların bir derece vardır 6.

Bu resimi oylayın

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Değerlendirme kullanıcıdan 3 görüşlerine göre

BOYAMAK
Boyalı 8114 kez
BEYAZ RESİM İNDİR
Kaçma
Kaçma boyaması Sayfa

Dinlendirme bunu çok iyi yapar rağmen çok esprili martı, şarkı seviyor. O Eric ait olduğu küçük denizkızı Ariel ve insan dünyası arasında bir bağlantı olarak hizmet veren karakter.

Diyelim boya Kaçma boyama The Little Mermaid boyama sever misiniz? Bu, renk ya da bir şey indirmek veya yüklemek zorunda kalmadan tarayıcınızdan çevrimiçi boya için Kaçma bir resmi vardır kesinlikle güvendedir. Buradan The Little Mermaid ücretsiz Kaçma boyama boyayabilirsiniz. Bu Kaçma boyama gibi evde el sanatları ve faaliyetler, gibi tüm çocuk Türk içinde ve The Little Mermaid ile ilgilidir. Kaçma Bizim çizim alıyorsanız ve sizin arkadaşlarınız ve sosyal ağlar kişileri ile paylaşabilirsiniz The Little Mermaid bir boya için en iyi çizim ve resim biridir. Sen Kaçma ve siyah beyaz çizim deneyin ve sonra renk bu renkli işaretleri veya yağlı kağıt ile, bu konuda bilgi ve yorum olarak paylaşmak, arkadaşlarınıza göstermek için davet yazdırabilirsiniz. Bu eğlenirken onları motor becerileri ve koordinasyonu geliştirmeye yardımcı olur çocuklar için eğlenceli ve eğitici aktivite vardır.

GERI

The Little Mermaid en boyanmış sayfalar

Ariel küçük denizkızı
7
10 üzerinden 7 - 21 oy
Boyalı
9248
kez

Ariel mermaids canlı deniz dibinin, gelen sallayarak görünür. O Little Mermaid, Walt Disney Pictures tarafından popüler bir film kahramanı olduğunu. Ariel saç kırmızı, onu denizkızı kuyruğu yeşil ve meme kabukları mor. Ancak, burada size komuta ve Disney karakteri kendi sürümü ile Prenses Ariel kendi çizimi oluşturmak ister renkleri seçebilirsiniz.

Ariel
6
10 üzerinden 6 - 10 oy
Boyalı
8827
kez

Burada Ariel, Little Mermaid, çocuklar ve yetişkinler için en sevilen Disney Classics birinin ana karakteri görebilirsiniz. O denizin derinliklerinde, bir kayanın üzerinde sessizce oturuyor. Bu denizkızı kız kardeşlerinden ve Atlantica sualtı kenti babası, Kral Triton, birlikte yaşıyor. Deniz dibindeki o yaşamak için güzel bir yer yapmak algler ve renkli mercan görebilirsiniz. Bu ...

Pisi Balığı
7
10 üzerinden 7 - 5 oy
Boyalı
8699
kez

Bu güzel balık pisi balığı, Ariel maceralarını denizkızı ayrılmaz arkadaşıdır. O her yerde Ariel devam etse de, gerçeği çok daha korkutucu olduğunu, ve bazen oldukça sakin ve belaya değil. Ancak, pisi her zaman siren herhangi bir yardıma ihtiyacınız gider. Bu balığın renkleri sarı ve mavi, ancak farklı bir renk düzeni kullanmak isterseniz karakterin yeni bir sürümün ...