ALT DE LA IMAGEN

Kral Triton

The Little Mermaid Boyama

Kral Triton

Kral Triton

Kral Triton boyama

Hoşuna gitti mi? Sadece tıklayın!
Gönder!
Oylamak!
Pin It!
Delicious
Açıklama:

Bu karakter Triton, Atlantis Kralı ve Küçük Deniz Kızı, Prenses Ariel babası. O tam insanlar ile karşı karşıya. Onlar onun tarafından tehlikeli ve kavgacı olarak kabul edilir, ve onun kızı sadece, aynı zamanda onun için aşık olan, bunlardan biri temas olmadığını keşfeder Triton öfkeli. Her ne kadar prensipte o oldukça sert bir baba iyi bir adam ve sonunda o sadece kızının mutluluğu umurumda olduğunu. Şimdi bu karakterin renkli çizim oluşturabilirsiniz.

kez Boyalı:

Bu boyama çevrimiçi 7967 kez boyanmıştır. Sıralama 0 bir En İyi Boyama.

değerlendirme

Biz ressamlar her boyama hakkında ne düşündüklerini bilmek mi. Bu boyama diğer kullanıcıların bir derece vardır 6.

Bu resimi oylayın

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Değerlendirme kullanıcıdan 6 görüşlerine göre

BOYAMAK
Boyalı 7967 kez
BEYAZ RESİM İNDİR
Kral Triton
Kral Triton boyaması Sayfa

Denizin büyük koruyucusu ve kim Ursula, kötü deniz cadı bakmalıdır Kral Triton, Disney filmi The Little Mermaid çok önemli bir karakter.

Diyelim boya Kral Triton boyama The Little Mermaid boyama sever misiniz? Bu, renk ya da bir şey indirmek veya yüklemek zorunda kalmadan tarayıcınızdan çevrimiçi boya için Kral Triton bir resmi vardır kesinlikle güvendedir. Buradan The Little Mermaid ücretsiz Kral Triton boyama boyayabilirsiniz. Bu Kral Triton boyama gibi evde el sanatları ve faaliyetler, gibi tüm çocuk Türk içinde ve The Little Mermaid ile ilgilidir. Kral Triton Bizim çizim alıyorsanız ve sizin arkadaşlarınız ve sosyal ağlar kişileri ile paylaşabilirsiniz The Little Mermaid bir boya için en iyi çizim ve resim biridir. Sen Kral Triton ve siyah beyaz çizim deneyin ve sonra renk bu renkli işaretleri veya yağlı kağıt ile, bu konuda bilgi ve yorum olarak paylaşmak, arkadaşlarınıza göstermek için davet yazdırabilirsiniz. Bu eğlenirken onları motor becerileri ve koordinasyonu geliştirmeye yardımcı olur çocuklar için eğlenceli ve eğitici aktivite vardır.

GERI

The Little Mermaid en boyanmış sayfalar

Ariel küçük denizkızı
7
10 üzerinden 7 - 21 oy
Boyalı
9245
kez

Ariel mermaids canlı deniz dibinin, gelen sallayarak görünür. O Little Mermaid, Walt Disney Pictures tarafından popüler bir film kahramanı olduğunu. Ariel saç kırmızı, onu denizkızı kuyruğu yeşil ve meme kabukları mor. Ancak, burada size komuta ve Disney karakteri kendi sürümü ile Prenses Ariel kendi çizimi oluşturmak ister renkleri seçebilirsiniz.

Ariel
6
10 üzerinden 6 - 10 oy
Boyalı
8821
kez

Burada Ariel, Little Mermaid, çocuklar ve yetişkinler için en sevilen Disney Classics birinin ana karakteri görebilirsiniz. O denizin derinliklerinde, bir kayanın üzerinde sessizce oturuyor. Bu denizkızı kız kardeşlerinden ve Atlantica sualtı kenti babası, Kral Triton, birlikte yaşıyor. Deniz dibindeki o yaşamak için güzel bir yer yapmak algler ve renkli mercan görebilirsiniz. Bu ...

Pisi Balığı
7
10 üzerinden 7 - 5 oy
Boyalı
8695
kez

Bu güzel balık pisi balığı, Ariel maceralarını denizkızı ayrılmaz arkadaşıdır. O her yerde Ariel devam etse de, gerçeği çok daha korkutucu olduğunu, ve bazen oldukça sakin ve belaya değil. Ancak, pisi her zaman siren herhangi bir yardıma ihtiyacınız gider. Bu balığın renkleri sarı ve mavi, ancak farklı bir renk düzeni kullanmak isterseniz karakterin yeni bir sürümün ...